Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 marca 2016, 14:00

autor: Meehow

Główny bohater Mass Effect: Andromedy na grafikach koncepcyjnych

Jeden z deweloperów pracujących nad grą Mass Effect: Andromeda zaprezentował kilka wysokiej jakości grafik koncepcyjnych przedstawiających protagonistę rzeczonego tytułu.

Główny bohater Mass Effect: Andromedy z bliska. - Główny bohater Mass Effect: Andromedy na grafikach koncepcyjnych - wiadomość - 2016-03-04
Główny bohater Mass Effect: Andromedy z bliska.
Mass Effect: Andromeda w skrócie:
  • Producent: BioWare
  • Wydawca: Electronic Arts
  • Gatunek: TPS/RPG
  • Platformy: PC, PS4, XONE
  • Premiera: 1. kwartał 2017 r.

Furio Tedeschi, starszy grafik postaci w kanadyjskim studiu BioWare Montreal, podzielił się na łamach forum ZBrushCentral grafikami koncepcyjnymi przedstawiającymi głównego bohatera nadchodzącej gry Mass Effect: Andromeda. Widoczny model protagonisty, zwanego także Pionierem [oryg. Pathfinder], został stworzony przez kolegę po fachu wyżej wspomnianego grafika, Herberta Lowisa. Co prawda mieliśmy już okazję rzucić okiem na następcę Komandora Sheparda na ubiegłorocznym zwiastunie Mass Effect: Andromedy oraz kilku wcześniejszych szkicach, niemniej najnowszy materiał pozwala dokładniej mu się, a właściwie jego pancerzowi, przyjrzeć. Niestety domyślna aparycja głównego bohatera/bohaterki (chociaż istnieją całkiem prawdopodobne domysły na temat jego/jej tożsamości) wciąż pozostaje tajemnicą, jak i większość kluczowych kwestii dotyczących Andromedy. Tak czy owak, oto rzeczone grafiki:

Pancerz ewidentnie nastawiony na wygodę, nie ciężkie wymiany ognia. - Główny bohater Mass Effect: Andromedy na grafikach koncepcyjnych - wiadomość - 2016-03-04
Pancerz ewidentnie nastawiony na wygodę, nie ciężkie wymiany ognia.
(źródło: Eurogamer.net) - Główny bohater Mass Effect: Andromedy na grafikach koncepcyjnych - wiadomość - 2016-03-04
(źródło: Eurogamer.net)

Choć o Mass Effect: Andromedzie dowiedzieliśmy się do dzisiaj bardzo niewiele (chyba że liczymy plotki i przecieki), to gra już zdążyła zaliczyć niewielką obsuwę – z okresu świątecznego bieżącego roku na pierwszy kwartał przyszłego. Niepokoić mogą również ostatnie odejścia z ekipy deweloperskiej, mianowicie głównego scenarzysty, jak i starszego dyrektora ds. rozwoju.