Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 stycznia 2013, 20:07

Gears of War: Judgment w pakiecie z pierwszą częścią serii za darmo + nowy zwiastun

Producent Gears of War: Judgment, amerykańskie studio Epic Games, poinformował, że do gry dodawana będzie cyfrowa wersja pierwszej części cyklu Gears of War. Bonus będzie można pobrać za pomocą usługi Gry na Żądanie w serwisie Xbox Live. Zaprezentowano także nowy zwiastun, który pokrótce omawia wszystkie najważniejsze aspekty rozgrywki w ramach trybu kampanii.

W Gears of War: Judgment zagramy już pod koniec marca. - Gears of War: Judgment w pakcie z pierwszą częścią serii za darmo + nowy zwiastun - wiadomość - 2013-01-22
W Gears of War: Judgment zagramy już pod koniec marca.

Światowa premiera najnowszej produkcji amerykańskiego studia Epic Games, Gears of War: Judgment, już niebawem - 19 marca 2013. Twórcy potwierdzili dziś i oficjalnie zapowiedzieli, że do gry dołączona będzie cyfrowa wersja poprzedniczki, pierwszej części serii Gears of War.

Wydany w listopadzie 2007 roku tytuł pobrać będzie można za pomocą usługi Gry na Żądanie dostępnej w serwisie Xbox Live. Takie działanie twórców to prawdziwy ukłon w stronę fanów serii. Oferta jest tym bardziej ciekawa, że akcja Gears of War: Judgment rozgrywa się de facto przed wydarzeniami znanymi z pierwszej odsłony serii. Tym samym wszyscy ci, którzy do tej pory nie mieli okazji przyjrzeć się bliżej produkcjom Epic Games otrzymają szansę nadrobienia zaległości, a starzy wyjadacze będą mieli okazję powrotu do korzenii.

Światło dzienne ujrzał także kolejny zwiastun produkcji, tym razem prezentujący wybrane aspekty rozgrywki w trybie kampanii. Ponad 3 minutowe wideo wprowadza widzów w świat gry, tłumaczy na czym polegać będzie niepowtarzalność przebiegu misji, prezentuje nowe rodzaje uzbrojenia, dynamiczne scenariusze obrony oraz system wynagradzania graczy. Zachęcamy do zapoznania się z nim poniżej.

Gears of War: Judgment w pakcie z pierwszą częścią serii za darmo + nowy zwiastun - ilustracja #2Gears of War: Judgment to najnowsza odsłona serii stworzonej przez studio Epic Games. Tym razem przy produkcji brało udział polskie studio People Can Fly, twórcy Painkiller oraz Bulletstorm. Akcja rozgrywa się kilka lat przed wydarzeniami znanymi z części pierwszej. Gracze wcielają się w Damona Bairda, którego drużyna została oskarżona o zbrodnie wojenne, m.in. zignorowanie rozkazów i doprowadzenie do śmierci wielu osób. Bohater nie ma jednak zamiaru dobrowolnie poddać się karze, zwłaszcza gdy Ziemii zagraża niebezpieczna rasa Locustów. Światowa premiera gry odbędzie się 19 marca 2013 roku na platformie Xbox 360.