Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 stycznia 2013, 18:05

autor: Ender

Gears of War: Judgment – demo pojawi się tuż przed europejską premierą

Wersja demonstracyjna gry Gears of War: Judgment zostanie udostępniona wszystkim zainteresowanym graczom 19 marca 2013 roku i pozwoli pobawić się w trybie multiplayer.

Epic Games zapowiedziało, że 19 marca wszyscy posiadacze złotego abonamentu Xbox Live będą mogli pobrać demonstracyjną wersję gry Gears of War: Judgment. Demo ważące 2 GB skupi się na zabawie wieloosobowej, pozwalając graczom przetestować tryb OverRun. O tej nowej formie rozgrywki drużynowej psialiśmy już jakiś czas temu. W trakcie meczów, postacie graczy, należące do jednej z kilku klas, dołączają do jednego z dwóch pięcioosobowych zespołów. Pierwszy, składający się z ludzi, broni umieszczonego na planszy generatora. Drugi, to siły Locustów, których zadaniem jest przełamanie oporu i zniszczenie chronionego punktu. Warto dodać, że przez pierwszy tydzień od premiery dema, zdobyte punkty doświadczenia przeniesiemy do pełnej wersji gry.

Gears of War: Judgment to najnowsza odsłona ikonicznej xboksowej serii stworzonej przez studio Epic Games. W jej produkcji bierze udział polskie studio People Can Fly, twórcy gier Painkiller oraz Bulletstorm. Akcja tytułu rozgrywa się na kilka lat przed wydarzeniami znanymi z części pierwszej. Gracze wcielają się w Damona Bairda, którego drużyna została oskarżona o zbrodnie wojenne – w wyniku zignorowania rozkazów i doprowadzenia do śmierci wielu osób. Bohater nie ma jednak zamiaru dobrowolnie poddać się karze, zwłaszcza gdy na horyzoncie pojawia się realne zagrożenie ze strony obcej rasy Locustów. Europejska premiera gry będzie miała miejsce 2 marca 2013 roku, wyłącznie na Xboksie 360.

  1. Gears of War: Judgment - COG bez Marcusa, ale za to z Polakami z People Can Fly