Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 28 stycznia 2013, 18:13

autor: Hed

GOG.com i CD Projekt szukają pracowników – specjalisty ds. PR i testera gier

CD Projekt i GOG.com szukają dwóch pracowników, którzy pomogą w dalszym rozwoju tej platformy dystrybucji cyfrowej, skierowanej głównie do zachodnich graczy. Oferty dotyczączą stanowisk specjalisty ds. PR oraz testera gier.

GOG.com szuka pracowników – specjalisty PR i testera gier. - GOG i CD Projekt szukają pracowników – specjalisty ds. PR i testera gier - wiadomość - 2013-01-28
GOG.com szuka pracowników – specjalisty PR i testera gier.

Firma CD Projekt szuka pracowników do swojego oddziału GOG.com, czyli platformy sprzedającej głównie starsze gry oraz współczesne produkcje niezależne. Poszukiwane są osoby na dwa stanowiska – specjalisty do spraw Public Relations oraz testera gier na komputerach PC i Mac. Praca będzie odbywała się w biurze w Warszawie, ale wymaga znajomości języka angielskiego, bo GOG jest skierowany głównie do zachodnich graczy.

GOG.com szuka kandydatów o różnych kwalifikacjach. Specjalista PR-owy będzie odpowiadał za komunikację wewnętrzną oraz zewnętrzną, czyli relacje z dziennikarzami oraz klientami sklepu. Z tego względu, zainteresowani muszą doskonale znać angielski i cechować się kreatywnością oraz komunikatywnością. Tester gier zajmie się szukaniem błędów w grach odświeżanych pod kątem współczesnych systemów operacyjnych (OSX i Windows).

Oferta na pewno jest ciekawa, bo sama platforma jest znana na całym świecie i buduje swoją renomę. Jak podaje sam CD Projekt, co miesiąc korzysta z niej 1,4 miliona klientów. Początkowo na GOG sprzedawano tylko klasyczne tytuły pecetowe, które na Zachodzie są mniej dostępne niż w Polsce. Od niedawna sklep wydaje też nowe produkcje niezależne (np. FTL, czy Legend of Grimrock) i sporadycznie większe gry (Wiedźmin 2).

  1. GOG szuka pracowników