Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "CDP.pl Press Release" 13 listopada 2003, 13:39

Gdzie jest Nemo - dziś premiera!

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Dzisiaj do sklepów w całej Polsce trafiła wspaniała gra stworzona w oparciu o najnowszy film ze studia Disney Pixar "Gdzie jest Nemo..." Premierze gry towarzyszy szereg akcji specjalnych, które są nowością na polskim rynku gier dla dzieci. Do każdej gry dołączony został kupon, który w kasach sieci kin Cinema City można wymienić na gratisowy bilet dla dziecka (szczegóły promocji znajdują się na opakowaniu gry). Poza tym w związku z premierą gry prowadzonych będzie wiele atrakcyjnych promocji w sieciach handlowych. Przygotowana została także specjalna promocja dla klientów restauracji rodzinnych McDonald's. W kampanii radiowej bierze udział Radio Zet, zaś kampania prasowa obejmuje ogólnopolskie wydania "Gazety Wyborczej". "Gdzie jest Nemo" to najmocniej wspierany produkt dziecięcy w historii CD Projekt.

"Gdzie jest Nemo...", gra, której scenariusz ściśle związany jest z fabułą filmu, daje możliwość "wejścia" do filmu i przeżycia przygód, jakie spotkały bohaterów. Integralnym składnikiem gry są fragmenty filmu. Podobnie jak w filmie, w grze akcja toczy się równolegle w dwóch miejscach - w akwarium, w którym uwięziony został Nemo, i w oceanie, który przemierza jego ojciec Marlin, żeby odnaleźć jedynego syna. Gra, pełna humoru i szybkich zwrotów akcji, jest doskonałą zabawą nie tylko dla dzieci!

Cena gry w polskiej wersji językowej wynosi tylko 79,90 zł.

Gra komputerowa powstała w oparciu o film ze znakomitej wytwórni Pixar, która wypuściła takie hity kinowe jak "Toy Story" czy "Potwory i Spółka". Film "Gdzie jest Nemo..." odniósł niesamowity sukces w Stanach Zjednoczonych. Premiera europejska przypada na jesień tego roku. W Polsce film można będzie obejrzeć po raz pierwszy tydzień po premierze gry, czyli 21 listopada.