Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 czerwca 2016, 21:44

autor: Góral

Games with Gold na lipiec - The Banner Saga 2, Tumblestone, Rainbow Six: Vegas 2 i Tron: Evolution

Microsoft ujawnił gry, które znajdziemy w lipcowej ofercie Games with Gold. Będą to The Banner Saga 2 i Tumblestone na Xboksa One oraz Rainbow Six: Vegas 2 i Tron: Evolution na X360 i XOne (wsteczna kompatybilność).

Powoli zbliża się lipiec, więc firma Microsoft postanowiła ujawnić produkcje, które w przyszłym miesiącu trafią do oferty Games with Gold. Główną atrakcją promocji będzie The Banner Saga 2, czyli kontynuacja gry RPG z 2014 roku, stworzona przez studio Stoic Games, która przy okazji zaliczy debiut na konsoli Xbox One, gdyż do tej pory była dostępna tylko na PC-tach. Oprócz niej pojawią się jeszcze trzy inne tytuły, o których przeczytacie nieco dalej. Najpierw tradycyjnie przypominamy, że Games with Gold to akcja skierowana do posiadaczy konsol Xbox One i Xbox 360 z aktywnym abonamentem Xbox Live Gold. W przypadku drugiej z wymienionych platform subskrypcja potrzebna jest tylko w momencie „zakupu” gier, którymi można się bawić nawet po jej wygaśnięciu.

The Banner Saga 2 główną atrakcją lipcowej oferty Games with Gold. - Games with Gold na lipiec - The Banner Saga 2, Tumblestone, Rainbow Six: Vegas 2 i Tron: Evolution - wiadomość - 2016-06-28
The Banner Saga 2 główną atrakcją lipcowej oferty Games with Gold.

Gry na Xboksa One:

  • The Banner Saga 2 (dostępna od 1 – 31 lipca) – dwuwymiarowa gra RPG, która pierwotnie zadebiutowała na PC-tach w kwietniu bieżącego roku. Tytuł jest bezpośrednią kontynuacją części pierwszej, więc ponownie trafiamy do nordyckiego świata, w którym czeka na nas kolejna przygoda.
  • Tumblestone (dostępna od 16 lipca do 15 sierpnia) – gra logiczna będąca wariacją na temat układanek match-3. W przeciwieństwie do swoich konkurentów, tytuł nastawiony jest na bardzo szybką akcję i rywalizację w multiplayerze.

Przypominamy także, że do 15 lipca można jeszcze pobrać The Crew.

Gry na Xboksa One i Xboksa 360:

Uwaga! Wymienione niżej gry są przeznaczone na konsolę Xbox 360, ale dzięki wstecznej kompatybilności można w nie grać także na Xboksie One.

  • Rainbow Six: Vegas 2 (dostępna 1 – 15 lipca) – słynna taktyczna strzelanka z 2008 roku. Gracze kierują członkami elitarnej jednostki komandosów, którzy muszą powstrzymać terrorystów zagrażających bezpieczeństwu mieszkańców Las Vegas.
  • Tron: Evolution (dostępna – 16 – 31 lipca) – przygodowa gra akcji z 2010 roku powiązana z filmem Tron: Dziedzictwo. Akcja produkcji rozgrywa się w wirtualnym świecie niszczonym przez wirusy. Wcielając się w niejakiego Anona musimy powstrzymać zagrożenie.