Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 maja 2016, 20:30

autor: Góral

Games with Gold na czerwiec - The Crew, Symulator kozy, Super Meat Boy i XCOM: Enemy Unknown

Microsoft ujawnił gry, które znajdziemy w czerwcowej ofercie Games with Gold. Będą to The Crew i Symulator kozy na Xboksa One oraz Super Meat Boy i XCOM: Enemy Unknown na X360 i XOne (wsteczna kompatybilność).

The Crew jedną z gier dostępnych w czerwcowej ofercie Games with Gold. - Games with Gold na czerwiec - The Crew, Symulator kozy, Super Meat Boy i XCOM: Enemy Unknown - wiadomość - 2016-05-24
The Crew jedną z gier dostępnych w czerwcowej ofercie Games with Gold.

Firma Microsoft ujawniła gry, które w czerwcu trafią do oferty Games with Gold. Główną atrakcją jest The Crew, czyli produkcja wyścigowa ze stajni Ubisoft. Zostanie ona udostępniona w połowie miesiąca, ale to nie jedyna atrakcja – pozostałe tytuły wymieniamy nieco dalej. Najpierw jednak przypominamy, że wszystkie projekty dostępne będą dla osób posiadających aktywny abonament Xbox Live Gold. W przypadku konsoli Xbox One jest on wymagany do pobrania i korzystania z rzeczonych gier. Natomiast na Xboksie 360 potrzeba go tylko do dopisania gier do swojego konta, gdyż nawet po wygaśnięciu złotej subskrypcji raz „zakupionymi” produkcjami można bawić się do woli.

Gry na Xboksa One:

  • Symulator kozy (dostępna od 1 – 30 czerwca) – zwariowany „symulator” tytułowego zwierzęcia. Podczas zabawy trafiamy do niewielkiego miasteczka, gdzie czekają na nas rozmaite atrakcje, w tym możliwość chwytania się językiem samochodów, rzucanie przedmiotami itd.
  • The Crew (dostępna od 16 czerwca do 15 lipca) – gra wyścigowa stworzona przez studio Ivory Tower, założone przez byłych pracowników Eden Games. Zabawa ma zręcznościowy charakter, a dodatkową atrakcją są aspekty społecznościowe. Tytuł w listopadzie 2015 roku doczekał się dużego dodatku Wild Run.

Przypominamy także, że do 15 czerwca można jeszcze pobrać Costume Quest 2.

Gry na Xboksa One i Xboksa 360:

Uwaga! Wymienione niżej gry są przeznaczone na konsolę Xbox 360, ale dzięki wstecznej kompatybilności można w nie grać także na Xboksie One.

  • Super Meat Boy (dostępna 1 – 15 czerwca) – jedna z najbardziej znanych gier niezależnych ostatnich lat. Jest to dwuwymiarowa platformówka autorstwa studia Team Meat, w której pomagamy tytułowemu bohaterowi w odzyskaniu porwanej ukochanej.
  • XCOM: Enemy Unknown (dostępna – 16 – 30 czerwca) – kolejna odsłona słynnej serii gier strategicznych. Gracze kierują tytułową organizacją XCOM, której zadaniem jest powstrzymanie inwazji kosmitów.
  • Oficjalna strona Games with Gold
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Xbox Series X - Wszystko o konsoli i jej grach