Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 kwietnia 2015, 16:45

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Games Republic - urodzinowa promocja, kod zniżkowy i darmowe gry z serii Anomaly

W zeszłym roku swą działalność rozpoczął sklep Games Republic. W związku z pierwszymi urodzinami platformy przygotowano specjalną wyprzedaż, kod zniżkowy na wszystkie produkcje, a dodatkowo za darmo rozdawana jest gra Anomaly: Korea. Ponadto dokonując pierwszego zakupu, otrzymacie w prezencie Anomaly 2.

W sklepie Games Republic przygotowano specjalną ofertę związaną z pierwszymi urodzinami platformy. Jej właściciele rozdają za darmo grę Anomaly: Korea każdej osobie, która się zarejestruje (jeżeli zrobiliście to wcześniej, to tytuł powinien znajdować się już w Waszej bibliotece). To jednak nie koniec niespodzianek, gdyż:

  • dokonując dowolnego zakupu za darmo otrzymacie Anomaly 2,
  • podczas dokonywania transakcji można skorzystać z kodu 1ST-BIRTHDAY-15OFF, by dodatkowo obniżyć cenę o 15% (dotyczy także produktów objętych promocją).

Zniżka obowiązuje do 5 maja i jest wielokrotnego użytku. Poniżej prezentujemy wybrane pozycje z pierwszego dnia promocji, natomiast po pełną ofertę odsyłam na stronę sklepu, do którego warto zaglądać codziennie w poszukiwaniu kolejnych przecenionych produkcji.

Games Republic - urodzinowa promocja, kod zniżkowy i darmowe gry z serii Anomaly - ilustracja #1

Wybrane produkcje pierwszego dnia urodzinowej promocji Games Republic:

Powyższe ceny nie uwzględniają rabatu przyznawanego wraz ze wspomnianym wcześniej kodem.