Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lipca 2019, 14:45

Gameplay z Marvel's Avengers na Comic-Conie i Minecraft Earth z zamkniętą betą - wieści

Dziś piszemy o planowanej premierze gameplayu z gry Marvel's Avengers oraz starcie zamkniętej bety mobilnego Minecraft Earth. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Gameplay Marvel's Avengers na San Diego Comic-Con 2019

Odwiedzający imprezę San Diego Comic-Con będą mogli zobaczyć, jak obecnie wygląda gra Marvel’s Avengers. - Gameplay z Marvel's Avengers na Comic-Conie i Minecraft Earth z zamkniętą betą - wieści - wiadomość - 2019-07-12
Odwiedzający imprezę San Diego Comic-Con będą mogli zobaczyć, jak obecnie wygląda gra Marvel’s Avengers.

Firma Square-Enix zapowiedziała swoją obecność na konwencie San Diego Comic-Con 2019. 18 lipca o godzinie 22:00 czasu polskiego podczas panelu Marvel Games zaprezentuje ona gameplay z gry Marvel's Avengers, czyli długo wyczekiwanej produkcji od Crystal Dynamics i Eidos Montreal z popularną grupą superbohaterów w roli głównej. Ponadto będzie okazja do porozmawiania z Shaunem Escaygiem, dyrektorem kreatywnym w amerykańskim studiu, oraz obsadą tytułu. Niestety, nie jest pewne, czy cały świat będzie mógł obejrzeć rzeczony fragment rozgrywki. W oficjalnym komunikacie prasowym jest bowiem mowa wyłącznie o pokazie dla publiczności zgromadzonej na imprezie (via Gematsu).

Marvel's Avengers od Crystal Dynamics i Eidos Montreal ukaże się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One 15 maja 2020 roku. Przy okazji minionych targów E3 dowiedzieliśmy się kilku interesujących informacji na temat tej produkcji. Szczegóły znajdziecie w tym miejscu.

Start zamkniętej bety Minecraft Earth

Nie minęło wiele czasu od zapowiedzi Minecraft Earth, czyli gry mobilnej wykorzystującej technologię rzeczywistości rozszerzonej opartej na popularnej marce, a już wkrótce wybrane osoby z kilku krajów na świecie będą mogły ją wypróbować. Firma Microsoft i studio Mojang zapowiedziały, że w ciągu dwóch tygodni na urządzeniach z systemem iOS wystartuje zamknięta beta tytułu. Niedługo później do zabawy będą mogli dołączyć posiadacze Androidów. Aby mieć szansę na wzięcie udziału w testach, musicie zarejestrować się na tej stronie. Jeśli Wam się poszczęści, otrzymacie stosownego maila z dalszymi instrukcjami. Uwaga! Musicie mieć skończone 18 lat. Więcej szczegółów na temat zamkniętej bety znajdziecie w tym miejscu.

Jeśli jesteście ciekawi, jak Minecraft Earth prezentuje się w akcji i co znajdzie się w jego zamkniętej becie, to możecie rzucić okiem na nowy materiał filmowy, opublikowany na oficjalnym kanale Minecrafta w serwisie YouTube. Wkleiliśmy go powyżej.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii...

 1. Jet Kave Adventure
 2. Call of Duty: Modern Warfare
 3. Warlocks 2: God Slayers
 4. Conception Plus: Maidens of The Twelve Stars
 5. Ion Fury
 6. Turok: Escape from Lost Valley
 7. Distant Kingdoms
 8. Darksburg
 9. Stranded Sails: Explorers of the Cursed Islands
 10. Shenmue III
 11. NG
 12. Story of Seasons: Friends of Mineral Town

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Super Crate Box zwiastun #1
 2. Haven zwiastun rozgrywki #1
 3. GRID zwiastun #1
 4. GreedFall zwiastun z datą premiery
 5. Gravity Ghost zwiastun na premierę
 6. Ciel Fledge zwiastun #1
 7. Chess Rush zwiastun #1