Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lipca 2021, 19:11

autor: hexx0

Xbox łączy siły z twórcami Free Guy - zagłosuj na swojego ulubionego NPC

Rozpoczęło się wydarzenie Xbox Game Pass NPC Awards, podczas którego można głosować na wybrane postacie niezależne z gier dostępnych w ramach abonamentu Microsoftu. W plebiscycie bierze udział także główny bohater filmu Free Guy.

Zainaugurowano dziś wydarzenie Xbox Game Pass NPC Awards, w ramach którego społeczność może oddawać głosy na swoich ulubionych bohaterów niezależnych z tytułów dostępnych w usłudze Microsoftu. Całość jest organizowana we współpracy z wytwórnią filmową 20th Century Studios. Dlatego też w plebiscycie obok Samuela Haydena (znanego z gier Doom i Doom Eternal), Parvati Holcomb (The Outer Worlds) oraz Chief Trader Mollie (Sea of Thieves) bierze udział Guy, protagonista mającego premierę 13 sierpnia filmu Free Guy, w którego wciela się Ryan Reynolds, kojarzony m.in. z roli Deadpoola.

Na swoich ulubieńców można głosować na tej stronie na Twitterze do 3 sierpnia (wymagane jest założenie konta). Tego samego dnia po południu Microsoft ogłosi zwycięzcę w swoich mediach społecznościowych. Warto dodać, że wspomniany aktor pełni rolę gospodarza wydarzenia. Materiał, w którym opisuje on wymienionych wcześniej bohaterów, możecie zobaczyć poniżej.

Film Free Guy zapowiada się na niespodziankę tego lata – zwłaszcza dla graczy, bo obraz opowiada o bankierze, który nagle zdaje sobie sprawę, że jest uwięziony w grze online z otwartym światem, mającej niedługo przejść w tryb offline. Pierwsze opinie są w większości pozytywne, a ich autorzy podkreślają sporą dawkę humoru, której dostarcza produkcja, oraz świetną grę Reynoldsa i partnerującej mu na ekranie Jodie Comer, kojarzonej głównie ze znakomitej kreacji Villanelle w serialu HBO pt. Obsesja Eve.