Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 10 sierpnia 2021, 15:00

autor: Miriam "mokosh" Moszczyńska

Minecraft i GTA inspiracją dla plakatów Free Guya

Promocja filmu Free Guy trwa. 20th Century Studios stworzyło plakaty inspirowane najpopularniejszymi grami, takimi jak GTA, Minecraft, Among Us czy Animal Crossing.

Free Guy zapowiada się jako ciekawa produkcja dla graczy, o czym zdążyliśmy Wam już wspomnieć w poprzednich wiadomościach. Tym razem w ramach trwającej promocji filmu otrzymaliśmy plakaty, które zainspirowane zostały okładkami gier, takich jak GTA, Minecraft, Doom, Among Us, Animal Crossing itp. Żeby nie rzucać słów na wiatr, poniżej kilka z udostępnionych na Twitterze grafik w zestawieniu z oryginałami.

Minecraft i GTA inspiracją dla plakatów Free Guya - ilustracja #1
Minecraft i GTA inspiracją dla plakatów Free Guya - ilustracja #2
Minecraft i GTA inspiracją dla plakatów Free Guya - ilustracja #3
Minecraft i GTA inspiracją dla plakatów Free Guya - ilustracja #4
Minecraft i GTA inspiracją dla plakatów Free Guya - ilustracja #5

Fabuła filmu ma toczyć się wokół przeciętnego bankiera o imieniu Guy, który odkrywa, że znajduje się w zmierzającej ku wyłączeniu grze z otwartym światem. Pomimo bycia zwykłym NPC, Guy postanawia wziąć w swoje ręce zarówno los swój, jak i gry, w której żyje.

Co więcej, film cieszy się pozytywnymi opiniami wśród osób, które miały okazję zobaczyć go przedpremierowo. Określany jest m.in największą niespodzianką tego lata. Dokładniej o nastrojach po przedpremierowym pokazie filmu możecie przeczytać tutaj.

Oficjalna strona wytwórni 20th Century Fox