Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 stycznia 2017, 11:40

autor: Meehow

For Honor – poznaliśmy prawdopodobną datę otwartych beta-testów

Użytkownik serwisu NeoGAF opublikował treść e-maila, z którego wynika, że na kilka dni przed premierą pełnej wersji gry For Honor odbędą się kilkudniowe otwarte beta-testy.

Wygląda na to, że jeszcze dane będzie nam potestować średniowieczną siekankę Ubisoftu przed jej premierą. - For Honor – poznaliśmy prawdopodobną datę otwartych beta-testów - wiadomość - 2017-01-31
Wygląda na to, że jeszcze dane będzie nam potestować średniowieczną siekankę Ubisoftu przed jej premierą.

Dzisiaj o godzinie 2:00 czasu polskiego zakończyła się zamknięta beta For Honor. Jeżeli z jakiegoś powodu się na nią nie załapaliście czy zwyczajnie ją przegapiliście, to bardzo możliwe, że nic straconego. Jeśli dać wiarę e-mailowi opublikowanemu przez użytkownika forum NeoGAF o pseudonimie Strakt, otwarte beta-testy odbędą się w dniach 9-12 lutego, a więc tuż przed premierą pełnej wersji gry, zaplanowanej na 14 lutego. Z wyżej wspomnianego materiału wynika również, że użytkownicy serwisu Twitch Prime mogą liczyć na popremierowe bonusy – łupy, 10-dniowy status czempiona oraz ekskluzywny emblemat frakcyjny (co ma sens, wziąwszy pod uwagę niedawno ogłoszone partnerstwo Ubisoftu z Twitchem). Wydawca, francuski gigant wydawniczy Ubisoft, jak na razie nie skomentował sprawy, aczkolwiek z pewnością nie będziemy zmuszeni długo czekać na potwierdzenie bądź zdementowanie rzeczonego doniesienia.

For Honor zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Graczom pecetowym przypominamy oficjalne wymagania sprzętowe omawianej produkcji. Co ciekawe, wzorem Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, wszystkie nowe mapy i tryby dodane do For Honor będą darmowe. Przykład najnowszego Rainbow Six podpowiada, że będziemy je odblokowywać za wirtualną walutę zarabianą w trakcie rozgrywki (chyba że posiadamy przepustkę sezonową bądź jesteśmy skłonni sypnąć prawdziwym groszem).