Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 stycznia 2017, 09:37

For Honor - Ubisoft ukończył prace nad grą

Twórcy ze studia Ubisoft potwierdzili, że gra For Honor weszła w ostatnie stadium produkcji i osiągnęła złoty status. Prace nad kodem zostały sfinalizowane, a deweloperzy mogą skupić się na zbieraniu danych z nadchodzących testów beta. Dodatkowo ogłosili też partnerstwo z witryną Twitch.

Firma Ubisoft ogłosiła na swoim oficjalnym blogu, że średniowieczna gra akcji For Honor osiągnęła złoty status. Walentynkowa data premiery powinna więc zostać dotrzymana. Wędrówce tytułu do tłoczni towarzyszą przygotowania do opływającego w zawartość przyszłotygodniowego beta-testu. W ramach ostatnich medialnych szlifów przed oddaniem gry w ręce szerszej widowni, francuski producent ogłosił także partnerstwo ze streamingowym serwisem Twitch.

Arvid, złoty status to tylko przenośnia! Nie trzeba od razu palić i rabować! - For Honor - Ubisoft ukończył prace nad grą - wiadomość - 2017-01-21
Arvid, złoty status to tylko przenośnia! Nie trzeba od razu palić i rabować!

W okresie przedpremierowym twórcy zapewnią graczom nieco dodatkowych atrakcji i bonusów. W trakcie trwania bety (26-29 stycznia) zaogni się bowiem Wojna Frakcji, a na czele każdego stronnictwa stanąć mają znani streamerzy. Przypomnijmy, że ten tryb jest swego rodzaju metagrą, w ramach której podliczane są bitewne triumfy pod chorągwią Samurajów, Rycerzy lub Wikingów na wszystkich platformach, na których dostępna jest gra (PC, PS4 i XONE jednocześnie). Frakcje wybiera się jedynie nominalnie, nadal można więc bezproblemowo korzystać ze wszystkich dostępnych klas. Pod koniec testu wyniki zostaną ostatecznie przeliczone i ogłoszony zostanie zwycięzca. I choć nagrodę partycypacyjną (do odebrania w pełnej wersji produktu) dostanie każdy uczestnik wydarzenia, to najlepsza kasta będzie mogła się cieszyć dodatkowym łupem.

To nie koniec dobrodziejstw – wraz z premierą gry na subskrybentów Twitch Prime czekać ma miły dodatek w postaci 10-dniowego statusu czempiona, zapewniającego szybsze zdobywanie punktów doświadczenia, więcej „ikspeków” za rzemiosło, dodatkowe łupy na koniec każdego meczu i specjalny emblemat na zbroję. Nie zmienia to za wiele w polskich realiach, bowiem funkcja Prime nie jest dostępna w naszym kraju.

For Honor wkroczy na pole bitwy 14 lutego 2017 roku. Gra ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.