Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 listopada 2004, 11:57

autor: Elrond

Fire Department 2 w złocie

Firma Monte Cristo, odpowiedzialna za powstanie Fire Department 2 (znanej również pod nazwą Fire Captain: Bay Area Inferno), poinformowała, iż niemiecka wersja tej gry uzyskała złoty status, pojechała do tłoczni i spodziewana jest w sklepach 25 listopada tego roku. Francuska premiera gry będzie miała miejsce dzień wcześniej, nie wiadomo kiedy gra ukaże się w pozostałych krajach.

Firma Monte Cristo , odpowiedzialna za powstanie Fire Department 2 (znanej również pod nazwą Fire Captain: Bay Area Inferno ), poinformowała, iż niemiecka wersja tej gry uzyskała złoty status, pojechała do tłoczni i spodziewana jest w sklepach 25 listopada tego roku. Francuska premiera gry będzie miała miejsce dzień wcześniej, nie wiadomo kiedy gra ukaże się w pozostałych krajach.

Fire Department 2 to sequel gry, w której wcielaliśmy się w role bohaterskich strażaków. Kontynuacja oferuje 4 kampanie oraz 12 misji o rosnącym stopniu trudności, ulepszoną w stosunku do poprzednika grafikę i animacje, 9 specjalizacji strażaków oraz 3 tryby rozgrywki wieloosobowej (do 4 graczy poprzez LAN lub Internet). Misje, które zobaczymy w kampaniach dla jednego gracza były projektowane na bazie rzeczywistych wydarzeń i przy udziale zawodowych strażaków.

Jeśli więc w dzieciństwie Waszą ulubioną zabawką był wóz strażacki a dźwięk jego syreny wzbudzał dreszczyk emocji, ta pozycja przeznaczona jest dla Was.