Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 listopada 2004, 11:10

autor: Elrond

Otwarte beta testy World of Warcraft rozpoczęte

I stało się. Wydarzenie, na które fani czekali z niecierpliwością a konkurencja z obawą, jest już rzeczywistością. Firma Blizzard poinformowała, iż rozpoczęły się otwarte beta testy World of Warcraft. Co prawda z powodu "oblężenia" przez graczy występują przejściowe trudności z dostępem do serwerów ale w chwili gdy piszę te słowa można już rejestrować się do testów i pobrać klienta gry.

I stało się. Wydarzenie, na które fani czekali z niecierpliwością a konkurencja z obawą, jest już rzeczywistością. Firma Blizzard poinformowała, iż rozpoczęły się otwarte beta testy World of Warcraft. Co prawda z powodu "oblężenia" przez graczy występują przejściowe trudności z dostępem do serwerów ale w chwili gdy piszę te słowa można już rejestrować się do testów i pobrać klienta gry. Chętnych do eksploracji świata Azeroth jest sporo więc kto pierwszy ten lepszy.

Wersja World of Warcraft udostępniona do beta testów została wyposażona w najnowsze uaktualnienia, dzięki której znajdziemy w grze dodatkowe funkcjonalności:

  1. Hunter Talents - Łowcy mogą wreszcie w pełni przetestować swoją klasę korzystając z szeregu opcji dostępnych tylko dla nich;
  2. Paladin Talents - dodano szereg nowych zaklęć i umiejętności;
  3. Onyxia i jej leże - zobaczcie pierwszego, prawdziwego smoka świata Azeroth - 60-cio poziomowi gracze narzekali na brak wyzwań? spróbujcie swoich sił w konfrontacji ze smokiem;
  4. Umiejętności unikalne dla każdej rasy;
  5. Ulepszenia Wojowników;
  6. Nowe zaklęcia dla Czarodziejów;
  7. Nowe zaklęcia i ulepszenia Kapłanów;
  8. Zmiany i/lub ulepszenia Druidów, Łowców, Magów, Paladynów i Szamanów;
  9. Nowe zadania.

World of Warcraft to spełnienie marzeń wszystkich fanów i miłośników świata Azeroth. Spędzając nieprzespane noce nad pierwszą częścią gry nie przypuszczałem, że 10 lat później spotkam się z tysiącami innych graczy. Teraz pozostaje odpowiedzieć na pytanie, czy warto było czekać?