Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 września 2019, 09:35

autor: Serek

Final Fantasy VII Remake na obszernym gameplayu z E3

W sieci pojawił się materiał prezentujący zapis rozgrywki z wersji demonstracyjnej gry Final Fantasy VII, którą dziennikarze mogli ograć podczas E3 oraz gamescomu. Gameplay zawiera eksplorację oraz walkę z bossem.

Final Fantasy VII zapowiada się na kawał dobrego jRPG-a. - Final Fantasy VII Remake na obszernym gameplayu z E3 - wiadomość - 2019-09-12
Final Fantasy VII zapowiada się na kawał dobrego jRPG-a.

Wczoraj informowaliśmy Was o najnowszym zwiastunie gry Final Fantasy VII Remake. Jak się okazuje, to nie wszystko co przygotowała dla nas firma Square Enix. W sieci pojawił się bowiem zapis rozgrywki z wersji demonstracyjnej, którą można było ograć podczas tegorocznych targów E3 oraz gamescom. Materiał prezentuje niemalże każdy najważniejszy aspekt rozgrywki. Jest sporo walki i eksploracji, ale przede wszystkim możemy zobaczyć odświeżony na potrzeby remake’u świat. Poniżej gameplay z kanału PlayStation Access (opatrzony komentarzem).

Materiał został nagrany w 4K na PlayStation 4 (nie ma tego w opisie, ale to raczej PS4 Pro). Przypomnijmy, że ten sam fragment został ograny przez dziennikarzy z całego świata na E3 2019 i zapewnił grze liczne wyróżnienia. Produkcja zgarnęła tytuł najlepszej gry targów, najlepszej produkcji konsolowej oraz najlepszego RPG-a (pokonując we wszystkich kategoriach między innymi Cyberpunka 2077). Gameplay prezentuje między innymi walkę z bossem, którą mogliście zobaczyć przy okazji materiałów z E3. Starcie jest efektowne, a na ekranie można zobaczyć setki liczb pojawiających się podczas zadawania obrażeń.

Final Fantasy VII Remake trafi do sprzedaży 3 marca 2020 roku. Produkcja ukaże się wyłącznie na PlayStation 4 (wbrew plotkom o Xboksie One). Przypomnijmy, że tytuł będzie wydawany w częściach.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Final Fantasy VII Remake