Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 września 2019, 18:00

autor: Entelarmer

Trailer Final Fantasy VII Remake z TGS - prawie 3 minuty rozgrywki i cut-scenek

Firma Square Enix opublikowała zwiastun Final Fantasy VII Remake przygotowany na targi Tokyo Game Show 2019. Materiał prezentuje sporo cut-scenek oraz nieco rozgrywki z nadchodzącej gry.

Twórcy upakowali sporo do zaledwie trzyminutowego zwiastuna. - Trailer Final Fantasy VII Remake z TGS - prawie 3 minuty rozgrywki i cut-scenek - wiadomość - 2019-09-11
Twórcy upakowali sporo do zaledwie trzyminutowego zwiastuna.

Wciąż czekamy na rozpoczęcie Tokyo Game Show 2019, czyli największych japońskich targów poświęconych grom wideo. Jak to jednak zwykle bywa, nie wszyscy wydawcy zamierzają czekać do jutra z publikacją materiałów. Tak jest w przypadku firmy Square Enix, która udostępniła nowy zwiastun Final Fantasy VII: Remake. Filmik skupia się na prezentacji scenek przerywnikowych, niemniej znalazło się też miejsce dla walki, eksploracji oraz minigier. Nie zabrakło też Dona Corneo, a choć nie widzimy upudrowanego Clouda, trailer zdaje się sugerować, że ponownie zobaczymy słynną scenę z przebieranką w damskie ciuszki. Być może zostanie to potwierdzone na nadchodzących targach, ale równie dobrze możemy się tego dowiedzieć dopiero po premierze gry. Final Fantasy VII Remake zadebiutuje 3 marca 2020 roku na konsoli PlayStation 4. Zwiastun możecie obejrzeć poniżej.