Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 września 2012, 13:05

autor: Sarge

Film z napisami o kulisach produkcji Halo 4. Potwierdzono pełną polską wersję gry

Ostatnio w sieci pojawił się film o kulisach produkcji gry Halo 4. Niemal jedenastominutowy materiał możecie teraz zobaczyć w wersji z polskimi napisami. Przy okazji możemy oficjalnie potwierdzić przedwczorajsze doniesienia, że kolejna odsłona przygód Master Chiefa zostanie w naszym kraju w pełni zlokalizowana.

Na łamach serwisu gry-online.pl możecie znaleźć film przedstawiający kulisy produkcji gry Halo 4. Przy okazji uzyskaliśmy oficjalne potwierdzenie od rodzimego oddziału firmy Microsoft, że Halo 4 rzeczywiście ukaże się w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej, tak jak informowaliśmy przedwczoraj.

Wspomniany materiał o kulisach produkcji Halo 4 jest u nas dostępny w wersji z polskimi napisami. Tym samym mogą obejrzeć go osoby nie znające języka angielskiego, bez obawy o niezrozumienie treści filmu. Ten powinien zainteresować przede wszystkim fanów uniwersum, bo opowiada m.in. o postaciach występujących w Halo 4 oraz samym Master Chiefie, czyli głównym bohaterze popularnej serii. W materiale wypowiedziało się wiele osób biorących udział w pracach nad tytułem.

Przy okazji, rodzimy oddział firmy Microsoft przesłał serwisowi gry-online.pl oficjalną informację prasową, że Halo 4 zadebiutuje w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej. Grę będzie można u nas nabyć również po angielsku. Niestety, zabraknie opcji wyboru lokalizacji kinowej (napisy). O spolszczeniu Halo 4 pisaliśmy przedwczoraj, kiedy jeszcze nie byliśmy w 100% pewni tej wiadomości – tam odsyłamy też po wszelkie szczegóły.

Halo 4 zadebiutuje w naszym kraju 6 listopada bieżącego roku wyłącznie na Xboksie 360. Jest to kolejna odsłona jednej z najbardziej popularnych serii pierwszoosobowych strzelanin na konsolach. Deweloperem gry jest studio 343 Industries, które zastąpiło zespół Bungie Software.