Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 września 2012, 10:45

autor: Sarge

Halo 4 ukaże się w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej?

Wszystko wskazuje na to, że strzelanina Halo 4 ukaże się w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej. Taką informację podał serwis Online Center, powołując się na rodzimy oddział firmy Microsoft.

Serwis Online Center donosi, że gra Halo 4 ukaże się w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej. Redaktorzy powołują się w tym przypadku na rodzimy oddział firmy Microsoft, który miał potwierdzić tę wiadomość.

Powyższa informacja oznacza, że przetłumaczone zostaną nie tylko napisy, ale dojdzie także do podłożenia głosów pod poszczególne postacie. Niestety, na razie nie znamy żadnych szczegółów na temat obsady aktorskiej, więc na wszelkie konkrety musimy jeszcze poczekać. Wysłaliśmy wiadomość do polskiego oddziału firmy Microsoft z prośbą o potwierdzenie dzisiejszych doniesień, ale wszystko wskazuje na to, że są one prawdziwe.

Halo 4 ukaże się w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej? - ilustracja #1
Czyim głosem przemówi Master Chief w polskiej wersji?

Wspomniany wcześniej serwis informuje również, że dzieło studia 343 Industries zostanie wydane w naszym kraju w trzech edycjach:

  1. wersja standardowa (polskie dialogi i napisy);
  2. wersja standardowa (angielskie dialogi i napisy);
  3. Edycja Kolekcjonerska (angielskie dialogi i napisy).

Tym samym polscy gracze otrzymają wybór i w sklepach pojawią się zarówno zlokalizowane, jak i oryginalne egzemplarze w języku angielskim. Niestety nie będzie możliwości, by uruchomić grę z oryginalnym dubbingiem i polskimi napisami. Na konkretną wersję językową zdecydujemy się od razu przy zakupie. Z kolei nabywcy Edycji Kolekcjonerskiej nie mają wyboru i dostaną grę w całości po angielsku.

Halo 4 zadebiutuje w naszym kraju 6 listopada bieżącego roku wyłącznie na Xboksie 360. Jest to kolejna odsłona jednej z najbardziej popularnych serii pierwszoosobowych strzelanin na konsolach. Deweloperem gry jest studio 343 Industries, które zastąpiło zespół Bungie Software.

  1. Zapowiedź – Halo 4 – ostatni wielki exclusive Microsoftu
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Halo 4

Halo 4