Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 października 2017, 12:17

FIFA 18 strzela gole konkurencji. Top 10 UK (24 - 30 wrzesnia)

FIFA 18, która zadebiutowała w ubiegłym tygodniu, została nową, najchętniej kupowaną grą w handlu detalicznym w Zjednoczonym Królestwie. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą dziesiątką brytyjskich bestsellerów.

Destiny 2 trzy razy z rzędu była najchętniej kupowaną grą w Wielkiej Brytanii, ale pod presją fanów najnowszej odsłony serii FIFA dzieło Bungie musiało w końcu ulec. FIFA 18 miała premierę na kilku platformach, ale jeżeli chodzi o sprzedaż detaliczną, to aż 97% sprzedanych egzemplarzy zakupili posiadacze PlayStation 4 i Xboksa One. Przy czym warto odnotować, że 60% nakładu trafiła do fanów urządzenia Sony. Biorąc pod uwagę podobne porównanie sprzed roku, dotyczące FIFA 17, przewaga japońskiej konsoli nad amerykańską zwiększyła się o 7%. Forza Horizon 3 skoczyła o sześć oczek w górę dzięki atrakcyjnym wyprzedażom, a debiutujące w poprzednim notowaniu Project CARS 2 spadło o pięć pozycji, na miejsce siódme. Poza pierwszą dziesiątką, jedyną nowością jest Danganronpa V3: Killing Harmony, które zameldowało się na miejscu trzydziestym szóstym.

1.

FIFA 18

2.

Destiny 2

3.

Forza Horizon 3

4.

NBA 2K18

5.

Grand Theft Auto V

6.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

7.

Project CARS 2

8.

Uncharted: The Lost Legacy

9.

LEGO Worlds

10.

Mario Kart 8 Deluxe

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

FIFA 18

FIFA 18