Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 października 2017, 12:12

FIFA 18 przed Forzą Motorsport 7. Top 10 UK (1 - 7 października)

FIFA 18 utrzymała pierwsze miejsce na liście najlepiej sprzedających się gier w Zjednoczonym Królestwie. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą dziesiątką ubiegłotygodniowych hitów.

FIFA 18 drugi tydzień z kolei zajmuje pierwsze miejsce wśród najchętniej kupowanych gier w handlu detalicznym w Wielkiej Brytanii i co ciekawe, gdyby porównać ją do ubiegłorocznej edycji, ów drugi tydzień panowania wypada zdecydowanie na korzyść osiemnastki. Wynika to z faktu, że rok temu FIFA 17 musiała stawić czoła Mafii 3, co odbiło się chwilowym zmniejszeniem sprzedaży piłki nożnej od Electronic Arts. Wynika z tego, że tegoroczny największy rywal FIFA 18, którym jest debiutująca na drugim miejscu Forza Motorsport 7, nie cieszyła się aż takim zainteresowaniem jak dzieło ekipy Hangar 13. Inną ciekawostką jest to, że zarówno Forza Horizon 3 przed rokiem, jak i Forza Motorsport 6 przed dwoma laty, również startowały na rynku od miejsca drugiego.

Drugim debiutującym na liście tytułem jest The LEGO Ninjago Movie Video Game na miejscu siódmym. Pozostałe trzy nowości ubiegłego tygodnia rozpoczęły podbój naszych portfeli od pozycji dziewiętnastej (Mario & Luigi: Superstar Saga + Bowser's Minions), trzydziestym pierwszym (Layton's Mystery Journey: Katrielle and the Millionaires' Conspiracy) i czterdziestym (Dragon’s Dogma: Dark Arisen w wersji na konsole PlayStation 4 i Xbox One).

1.

FIFA 18

2.

Forza Motorsport 7

3.

Forza Horizon 3

4.

Destiny 2

5.

Grand Theft Auto V

6.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

7.

The LEGO Ninjago Movie Video Game

8.

Mario Kart 8 Deluxe

9.

NBA 2K18

10.

LEGO Worlds

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.