Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 listopada 2012, 12:42

autor: Aver

Far Cry 3 – zobacz zapowiedź kampanii kooperacyjnej z polskimi napisami

Studio Ubisoft zaprezentowało zwiastun kampanii kooperacyjnej dla maksymalnie czterech garczy w Far Cry 3. Narratorem w filmiku jest jeden z jej bohaterów – Szkot Mick Callum. Premierę strzelanki w tropikach zaplanowano na jutro na PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Trudno odmówić oryginalności (i wulgarności) najnowszemu zwiastunowi z gry Far Cry 3. Prezentuje on kampanię kooperacyjną w najnowszej strzelance studia Ubisoft, której oficjalna premiera zaplanowana jest na jutro. Specjalnie dla was przygotowaliśmy polskie napisy.

Jak wiadomo od dłuższego czasu, grając u boku przyjaciół i znajomych przeciwko komputerowi w Far Cry 3 wcielimy się w czwórkę bohaterów – skorumpowanego policjanta Leonarda, rosyjskiego zabójcę Michaiła, byłą wojskową Tishę oraz zbira Micka Calluma. Właśnie ten ostatni jest narratorem zwiastuna, choć trzeba przyznać, że twórcy nieco złagodzili jego typowo szkocki akcent.

Kampania kooperacyjna posiada własną fabułę, przerywniki oraz linie dialogowe. Uczestnicy zabawy mają też ze sobą konkurować w ramach różnych wydarzeń specjalnych. Z pewnością ich przygody będą dobrą odskocznią od szaleńczego multiplayera oraz historii 25-letniego Jasona, która jest podstawą rozgrywki dla jednego gracza. Far Cry 3 ukaże się na PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3.