Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 23 listopada 2012, 09:00

autor: Hed

Pierwsze 15 minut z gry Far Cry 3 – gotowi na skok adrenaliny?

Trzeba przyznać, że Far Cry 3 rozpoczyna się z przytupem. Mamy dla Was film pokazujący pierwsze 15 minut widowiskowej i bezkompromisowej gry firmy Ubisoft. Zobaczycie w nim jak główny bohater wpakował się w najgorsze tarapaty z możliwych.

Gotowi na przejażdżkę? Mamy dla Was film pokazujący początek gry Far Cry 3. - Far Cry 3 – pozwól sobie na skok adrenaliny i zobacz pierwsze 15 minut gry - wiadomość - 2012-11-23
Gotowi na przejażdżkę? Mamy dla Was film pokazujący początek gry Far Cry 3.
Far Cry 3:
  • Polska premiera: 29 listopada
  • Platformy: PC, X360 i PS3
  • Cena sugerowana: 139,90 zł na PC, 229,99 zł na X360 i PS3
  • Producent: Ubisoft

O tym, że Far Cry 3 jest świetny przekonywaliśmy w recenzji. Dzisiaj możecie sami sprawdzić jak zaczyna się emocjonująca produkcja przygotowana przez firmę Ubisoft. Mamy dla Was film pokazujący pierwsze 15 minut rozgrywki z wersji pecetowej, który doskonale wprowadza w klimat tej bezkompromisowej i soczystej strzelanki pierwszoosobowej. Przygotujcie się na emocjonalny rollercoaster, bo twórcy gry nie przebierają w środkach.

W Far Cry 3 wcielamy się w niejakiego Jasona, który trafia na tropikalną wyspę z paczką znajomych. Niestety, okazuje się, że miejsce jest opanowane przez walczące ze sobą gangi. Bohater musi odnaleźć przyjaciół i wydostać się z tarapatów. Gra łączy wyrazistą i obfitującą w mocne sceny fabułę z otwartą rozgrywką. Do tego dodano rozbudowany tryb wieloosobowy, podkreślający znaczenie współpracy między graczami z tej samej drużyny.

Far Cry 3 – pozwól sobie na skok adrenaliny i zobacz pierwsze 15 minut gry - ilustracja #3Far Cry 3 zostanie wydany w przyszłym tygodniu na pecetach i konsolach. Szukajcie gry w polskich sklepach od 29 listopada. Za edycję na komputery PC trzeba zapłacić około 139,90 zł. Wersja konsolowa kosztuje 229,99 zł. Przypominamy, że produkcja jest dostępna w polskiej, kinowej wersji językowej (z napisami) na wszystkich docelowych platformach. Wydaje ją polski oddział firmy Ubisoft.

  1. Pierwsze 15 minut z pecetowej wersji Far Cry 3
  2. Recenzja gry Far Cry 3 - rzeź w tropikach