Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 czerwca 2017, 16:56

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Fantasy General za darmo na GOG-u

W sklepie GOG.com trwa letnia wyprzedaż gier, która jednak powoli dobiega końca. By zachęcić klientów od odwiedzenia witryny, postanowiono rozdawać za darmo Fantasy General.

W sklepie GOG.com powoli kończy się letnia wyprzedaż gier. Jeżeli nie zajrzeliście tam wcześniej, to warto zrobić to teraz, gdyż do godziny 15:00 w niedzielę za darmo rozdawana jest gra Fantasy General – strategia firmy Strategic Simulations, która zadebiutowała na rynku w 1996 roku. Swoje lata już ma, większość zainteresowanych pewnie ją ograła dawno temu, ale dla młodszych stażem osób może to być dobra okazja do spróbowania tej klimatycznej produkcji.

Fantasy General grafiką może i nie zachwyca, ale to nadal dobra gra. - Fantasy General za darmo na GOG-u - wiadomość - 2017-06-16
Fantasy General grafiką może i nie zachwyca, ale to nadal dobra gra.

To jednak nie jedyna gra, którą da się zgarnąć na GOG-u za darmo. Do pierwszych zakupów sklep dorzuca bowiem Rebel Galaxy, a jeśli nabędziecie produkcje o wartości przynajmniej 10 dolarów (około 38 zł), to dostaniecie Alan Wake's American Nightmare. Poza tym podczas wyprzedaży możecie zakupić w fajnych cenach niektóre hity, np. Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku za 74,89 zł czy Dragon's Dogma: Dark Arisen za 49,90 zł.