Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 grudnia 2013, 11:47

autor: Góral

Fallout 4 - witryna thesurvivor2299.com okazała się zwykłym żartem

Fani serii Fallout, liczący, że witryna thesurvivor2299.com zwiastuje zapowiedź czwartej odsłony kultowej serii gier RPG, mogą poczuć się mocno zawiedzeni. Okazało się bowiem, że jest to zwykły żart.

Witryna thesurvivor2299.com to zwykły dowcip. - Fallout 4 - witryna thesurvivor2299.com okazała się zwykłym żartem - wiadomość - 2013-12-08
Witryna thesurvivor2299.com to zwykły dowcip.

W ostatnim czasie serca fanów serii Fallout biły znacznie mocniej. Wszystko za sprawą plotek dotyczących czwartej części kultowej marki RPG. W zeszłym miesiącu w Internecie pojawiła się bowiem tajemnicza witryna thesurvivor2299.com, o której przez kolejne dni pisała cała branża (w tym i my – news #1, news #2, news #3). Niestety okazało się, że firma Bethesda nie ma z tą akcją nic wspólnego i jest to zwykły żart.

Autor całego zamieszania zamieścił poniższy utwór na rzeczonej stronie, przy okazji ogłaszając koniec dowcipu. Dodatkowo opublikował małą niespodziankę, a wszystkich zawiedzionych fanów zachęcił do wyżalenia się, wysyłając odpowiednią wiadomość na adres mailowy [email protected].

Nie oznacza to jednak, że Bethesda nie pracuje nad czwartą częścią Fallouta, wszak pierwsze przesłanki na jej temat pojawiły się dużo wcześniej, niż strona thesurvivor2299.com. Obecnie nie pozostaje nam jednak nic innego jak cierpliwie poczekać na oficjalne informacje od wydawcy.

Fallout 4 - witryna thesurvivor2299.com okazała się zwykłym żartem - ilustracja #2Fallout to jedna z najpopularniejszych marek w gatunku RPG, która towarzyszy graczom od 1997 roku, jednak po ukazaniu się drugiej odsłony w 1998 roku, główna seria została uśpiona. Na rynku pojawiły się tylko spin-offy Fallout: Brotherhood of Steel i Fallout Tactics: Brotherhood of Steel. Dopiero w 2008 roku firma Bethesda wypuściła grę Fallout 3, a w 2010 roku Fallout: New Vegas.