Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 czerwca 2017, 09:06

autor: Góral

Fallout 3, Fallout: New Vegas i The Elder Scrolls IV: Oblivion bez DRM na GOG-u

W sklepie GOG.com zadebiutowały gry Fallout 3, Fallout: New Vegas i The Elder Scrolls IV: Oblivion. Wszystkie produkcje dostępne są od teraz bez zabezpieczeń DRM, a dodatkowo możecie je (oraz kilka innych tytułów) kupić w promocyjnych cenach.

W sklepie GOG.com rozpoczęła się wyprzedaż gier z serii Fallout oraz The Elder Scrolls. Wszystko dzięki wprowadzeniu do oferty Fallouta 3, Fallouta: New Vegas oraz The Elder Scrolls IV: Oblivion, które dostępne są od teraz w wersji bez DRM. Do promocji załapały się starsze odsłony obu cyklów, których rozpiskę, wraz z cenami, znajdziecie nieco dalej. Dodatkowo cały pakiet dziewięciu tytułów możecie nabyć za 188,21 zł, ale akurat ta opcja zarezerwowana jest dla osób, które nie miały styczności z tymi klasykami, a chcą nadrobić zaległości. Na dokonanie zakupów macie cztery dni. Ponadto warto jeszcze zerknąć na drugą promocję, w ramach której nabyć można m.in. serie Atlantis i Moto Racer.

Fallout 3 wywalczył wolność i dostępny jest już bez zabezpieczeń DRM. - Fallout 3, Fallout: New Vegas i The Elder Scrolls IV: Oblivion bez DRM na GOG-u - wiadomość - 2017-06-02
Fallout 3 wywalczył wolność i dostępny jest już bez zabezpieczeń DRM.

Promocja na serie Fallout i The Elder Scrolls: