Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 stycznia 2014, 12:26

Evolve – nowe screeny z sieciowego FPS-a od twórców Left 4 Dead

Walka łowców z Goliatem – to właśnie możemy zobaczyć na nowych screenach z Evolve, gry twórców Left 4 Dead. W materiale graficznym zaprezentowano m.in. szczegóły wyglądu czterech klas postaci.

Poznajcie trapera Griffina. - Evolve – nowe screeny z sieciowego FPS-a od twórców Left 4 Dead - wiadomość - 2014-01-28
Poznajcie trapera Griffina.
W SKRÓCIE:
  • Evolve to gra twórców pokrewnej produkcji Left 4 Dead.
  • Tytuł napędza technologia CryEngine.
  • Rozgrywka polega na rywalizacji potężnego obcego i czterech ludzkich przeciwników.
  • Premiera jesienią 2014 roku na PC, Xbox One i PS4.

Nastawiony na współpracę i rywalizację FPS Left 4 Dead, a także jego druga odsłona, zdobyły dużą popularność i ciągle jeszcze wiele osób w nie pogrywa. Trudno się więc dziwić, że gdy twórcy ze studia Turtle Rock zapowiedzieli na początku roku swoją następną produkcję, w pewnych aspektach podobną do tych wcześniejszych, od razu wzbudzili zainteresowanie szerokiej publiczności. Tytuł Evolve, który zadebiutuje jesienią na komputerach PC i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4, opowiada o starciu potężnego obcego, Goliata, z czteroosobową grupą żołnierzy. Dzisiaj prezentujmy Wam kilka nowych screenów, które opublikował serwis Game Informer.

Na obrazkach widzimy to, co właściwie będzie trzonem rozgrywki. Grupa czterech graczy, z których każdy kieruje inną klasą postaci (szturmowiec, medyk, żołnierz wsparcia i traper), walczy przeciwko samotnemu przeciwnikowi, sterującemu potężnym Goliatem. Stwór początkowo będzie słabszy, więc to on będzie unikał łowców, jednak gdy przejdzie dwie mutacje, role się odwrócą i ze zwierzyny sam stanie się myśliwym.

  1. Evolve – ujawniono szczegóły na temat nowego dzieła studia Turtle Rock

Premiera Evolve została zaplanowana na jesień 2014 roku. Tytuł ukaże się na komputery PC i konsole nowej generacji Xbox One i PlayStation 4. W Polsce grę wyda firma Cenega.

Goliat może ziać ogniem. Niczym najprawdziwszy smok. - Evolve – nowe screeny z sieciowego FPS-a od twórców Left 4 Dead - wiadomość - 2014-01-28
Goliat może ziać ogniem. Niczym najprawdziwszy smok.
Oto Hank, żołnierz wsparcia. - Evolve – nowe screeny z sieciowego FPS-a od twórców Left 4 Dead - wiadomość - 2014-01-28
Oto Hank, żołnierz wsparcia.
Pani Medyk o imieniu Val. - Evolve – nowe screeny z sieciowego FPS-a od twórców Left 4 Dead - wiadomość - 2014-01-28
Pani Medyk o imieniu Val.
Na screenie widać szczegóły jednej z futurystycznych broni. - Evolve – nowe screeny z sieciowego FPS-a od twórców Left 4 Dead - wiadomość - 2014-01-28
Na screenie widać szczegóły jednej z futurystycznych broni.
  1. Oficjalna strona studia Turtle Rock

Evolve – nowe screeny z sieciowego FPS-a od twórców Left 4 Dead - ilustracja #6W Left 4 Dead, w trybie Versus rywalizują ze sobą dwie drużyny graczy – jedna wciela się w ludzi, a druga w zombiaki. Co jakiś czas, w kluczowych punktach każdej mapy, jeden z graczy po stronie nieumarłych dostaje możliwość sterowania najsilniejszym stworem w grze – Tankiem. Trudno go zabić, a jego ciosy odrzucają ludzkich przeciwników na wiele metrów, ciężko ich przy tym raniąc. Walka z Tankiem wydaje się przypominać w swoim zarysie to, z czym będziemy mieli do czynienia w Evolve.