Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 sierpnia 2014, 09:27

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Evolve - data premiery przełożona, gra ukaże się dopiero w 2015 roku

Kooperacyjna strzelanka Evolve od studia Turtle Rock miała ukazać się 21 października bieżącego roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One i komputerach PC, jednak ze względu na chęć jej dopracowania, premiera została przesunięta na 10 lutego 2015 roku.

W najnowszym raporcie finansowym firmy Take-Two Interactive ujawniono, że strzelanka Evolve nie ukaże się 21 października, jak informowano w maju. Produkcja zadebiutuje na konsolach PlayStation 4, Xbox One i komputerach PC 10 lutego 2015 roku. Zespół Turtle Rock Studios wyjawił, że potrzebuje więcej czasu na dopieszczenie swojego dzieła, by spełniło ono pokładane w nim nadzieje. Z jednej strony szkoda, że kolejna duża produkcja została przesunięta na przyszły rok (to samo spotkało m.in. gry Wiedźmin 3: Dziki Gon i Batman: Arkham Knight). Z drugiej, lepiej poczekać kilka miesięcy dłużej i otrzymać bardziej dopracowany projekt, niż męczyć się z zabugowanym i źle zbalansowanym tytułem, zwłaszcza, że Evolve to strzelanka przeznaczona wyłącznie do współpracy.

W Evolve bestie osiągają różne stadia rozwoju. - Evolve - premiery przełożona, gra ukaże się 10 lutego 2015 roku - wiadomość - 2014-08-06
W Evolve bestie osiągają różne stadia rozwoju.
Evolve w skrócie:
  • Gatunek: strzelanka przeznaczona do współpracy
  • Deweloper: Turtle Rock Studios
  • Platformy sprzętowe: PC, Xbox One, PlayStation 4
  • Data premiery: 10 lutego 2014 roku

Założenia nowej marki firmy Take-Two Interactive są bardzo proste. Czterech graczy wciela się w kosmicznych łowców, którzy starają się pokonać piątą osobę kontrolującą jednego z potworów. W obu przypadkach chodzi o pokonanie przeciwników / przeciwnika, ale droga do tego celu znacznie się różni.

Łowcy muszą wykorzystywać umiejętności wszystkich klas postaci do tropienia bestii, leczenia rannych członków drużyny, zastawiania pułapek, itd. Z kolei kierując stworem, trzeba najpierw ukrywać się i rozwijać, polując na zwierzynę. Dopiero po osiągnięciu wyższych stadiów rozwoju, a co za tym idzie uzyskaniu większej siły i zdolności, można stanąć do walki z ludźmi.

Jak to wszystko wygląda w rzeczywistości mogliśmy już obejrzeć kilka razy. Wczoraj informowaliśmy o nowym materiale z rozgrywką, prezentującym zmagania w skórze Krakena, a wcześniej pokazano zabawę łowcami i Goliatem.