Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 sierpnia 2014, 09:32

autor: luckie

Evolve – zobacz gameplaye z zamkniętej alfy na PC

Do sieci trafiły nagrania z rozgrywką z Evolve - nowej kooperacyjno-rywalizacyjnej gry twórców Left 4 Dead. Zobacz, jak Kraken radzi sobie z polującymi na niego łowcami na gameplayu z wersji alfa!

Zamknięte testy alfa Evolve trwają w najlepsze, nic więc dziwnego, że w sieci zaczęły się pojawiać nieoficjalne gameplaye z nowej produkcji twórców Left 4 Dead. Chcielibyśmy szczególnie polecić Wam dwa z nich, ukazujące zabawę z perspektywy Krakena – jednego z czterech potworów, jakie pojawią się w grze (innym do tej pory ujawnionym jest Goliat). Mocnymi stronami Krakena jest jego zdolność do lotu oraz ataki dystansowe, dzięki czemu jest on w stanie unikać pewnych zabójczych broni, np. miotacza ognia. Choć mamy tu do czynienia z wczesną wersją produkcji, już na tym etapie widać, że rozgrywka jest znakomicie zbalansowana i, co za tym idzie, wyrównana. Pomimo różnorodnych mocy oraz możliwości rozwoju, bestia nie dominuje nad łowcami i vice versa. W obu przypadkach niezwykle istotne jest taktyczne podejście do sprawy – nieważne, czy masz przy sobie trójkę uzbrojonych po zęby kumpli, czy jesteś kilkunastometrowym potworem poziomu trzeciego. Miłego oglądania!

Evolve to ciekawie zapowiadająca się produkcja studia Turtle Rock, która spróbuje połączyć wieloosobową rozgrywkę kooperacyjną z rywalizacją. Założenia są proste: naprzeciw siebie staje drużyna czterech łowców oraz groźny potwór. Zadaniem tych pierwszych jest jak najszybsze wytropienie i zabicie bestii, zanim ta zdąży ewoluować, stając się jeszcze potężniejszą. Druga strona musi rzecz jasna wyeliminować przeciwników lub, po wskoczeniu na trzeci poziom rozwoju, zniszczyć generator. Evolve zadebiutuje 21 października 2014 roku na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Wcześniej mają odbyć się beta-testy produkcji.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Evolve
  2. Testowaliśmy Evolve - czego dowiedzieliśmy się o następcy Left 4 Dead?