Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 września 2010, 10:40

autor: Sarge

Europejska wersja Two Worlds II nie będzie gorsza od amerykańskiej

Przedwczoraj dowiedzieliśmy się, że amerykańska premiera gry cRPG Two Worlds II została przesunięta na styczeń 2011 roku. Polski wydawca gry zapewniał nas jednak, że rodzima wersja ukaże się 21 października zgodnie z niezmienionym europejskim terminem. Można było mieć wobec tego wątpliwości, czy dostaniemy w pełni ukończony produkt, na szczęście dziś wątpliwości najwyraźniej zostały rozwiane.

Przedwczoraj dowiedzieliśmy się, że amerykańska premiera gry cRPG Two Worlds II została przesunięta na styczeń 2011 roku. Polski wydawca gry (firma CD Projekt) zapewniał nas jednak, że rodzima wersja ukaże się 21 października zgodnie z niezmienionym europejskim terminem. Można było mieć wobec tego wątpliwości, czy dostaniemy w pełni ukończony produkt, na szczęście dziś wątpliwości najwyraźniej zostały rozwiane.

Ostatnie doniesienia postanowił sprostować europejski dystrybutor, firma Zuxxez (znana też jako TopWare). Jej przedstawiciel zapytany przez serwis GameSpot odpowiedział, że jedynym powodem opóźnienia w Stanach Zjednoczonych jest zatłoczona lista wydawnicza, która mogłaby spowodować, że Two Worlds II przeszłoby niezauważone na tamtym rynku.

Europejska wersja Two Worlds II nie będzie gorsza od amerykańskiej - ilustracja #1

Zdradzono również, że proces produkcji łącznie z wszystkimi testami i lokalizacją został zakończony w połowie września, więc plotek o niedokończonym produkcie trafiającym na Stary Kontynent nie należy traktować poważnie. Wydawca zapewnia, że gra w październiku będzie wyglądać identycznie jest wersja przygotowana dla amerykańskich graczy. Jedyną różnicą będą ewentualne poprawki w międzyczasie implementowane w łatkach, które zostaną zawarte od razu na płycie w Stanach Zjednoczonych.

Przy okazji zdradzono, że możemy liczyć na dodatki DLC po premierze Two Worlds II. Tak przynajmniej wynika z oświadczenia, w którym czytamy, że studio Reality Pump zajmie się odpowiednim wsparciem swojego dzieła po premierze oraz właśnie DLC.

W Sklepie GRY-OnLine wciąż można składać zamówienia przedpremierowe na Two Worlds II. Pecetowa wersja kosztuje 99.99 złotych, podczas gdy edycje konsolowe można dostać za kwotę 169.99 złotych. Dla posiadaczy pecetów przygotowano również edycję kolekcjonerską – cena tego zestawu wynosi 179.90 złotych. W grze zostały przetłumaczone wszystkie napisy, podczas gdy dubbing pozostawiono oryginalny.