Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 marca 2016, 12:28

Elex wyjdzie w 2017 roku, SpellForce 3 i The Guild 3 jeszcze w 2016

Firma Nordic Games poinformowała, że gry Elex, Aquanox: Deep Descent i Battle Chasers: Nightwar ukażą się dopiero w 2017 r. Natomiast jeszcze w tym roku zagramy m.in. w SpellForce 3 i The Guild 3.

W nowego RPG-a autorów serii Risen zagramy dopiero w przyszłym roku. - Elex zadebiutuje dopiero w 2017 roku, za to SpellForce 3 jeszcze w 2016 - wiadomość - 2016-03-23
W nowego RPG-a autorów serii Risen zagramy dopiero w przyszłym roku.

Firma Nordic Games podzieliła się swoimi planami wydawniczymi na najbliższe dwa lata. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, kiedy możemy spodziewać się premier kilku wyczekiwanych gier.

2016 rok:

Gra:

Platformy:

Deweloper:

SpellForce 3

PC

Grimlore Games

The Guild 3

PC

GolemLabs

The Book of Unwritten Tales 2

iOS, Android, Wii U

KING Art Games

Battle Worlds: Kronos

PlayStation 4, Xbox One

KING Art Games

MX vs. ATV Supercross Encore

Xbox One

Rainbow studios

Przede wszystkim powody do radości mają gracze czekający na premiery gier SpellForce 3 i The Guild 3, gdyż obie strategie mają zawitać na pecety jeszcze w tym roku. Do tej pory o tych projektach było dosyć cicho, ale powinno się to wkrótce zmienić.

Dowiedzieliśmy się również, że poza zapowiedzianą wcześniej konwersją na iOS gra The Book of Unwritten Tales 2 trafi także na Androida i Wii U. Ponadto turowa strategia Battle Worlds: Kronos ukaże się w tym roku na konsolach Xbox One i PlayStation 4.

2017 rok:

Gra:

Platformy:

Deweloper:

Elex

PC, PlayStation 4, Xbox One

Piranha Bytes

Battle Chasers: Nightwar

PC, PlayStation 4, Xbox One

Airship Syndicate

Aquanox: Deep Descent

PC

Digital Arrow

Żeby nie było zbyt różowo, wydawca potwierdził, że Elex, czyli nowe RPG znanego z serii Risen i Gothic studia Piranha Bytes, ukaże się dopiero w przyszłym roku.

Podobny los czeka RPG akcji Battle Chasers: Nightwar i podwodny symulator Aquanox: Deep Descent, ale w przypadku tych gier nigdy nie było nadziei na tegoroczne premiery.

  1. Nordic Games – oficjalna strona firmy