Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 października 2004, 08:16

Electronic Arts zapowiada kolejny odcinek serialu Medal of Honor

Koncern Electronic Arts zapowiedział w dniu wczorajszym powstanie nowej gry z serii Medal of Honor, tym razem z przeznaczeniem na konsole Xbox, GameCube i PlayStation 2. Dogs of War – bo tak będzie nazywać się ów produkt – rzuci nas w wir kluczowych dla przebiegu II wojny światowej bitew w Europie.

Koncern Electronic Arts zapowiedział w dniu wczorajszym powstanie nowej gry z serii Medal of Honor, tym razem z przeznaczeniem na konsole Xbox, GameCube i PlayStation 2. Dogs of War – bo tak będzie nazywać się ów produkt – rzuci nas w wir kluczowych dla przebiegu II wojny światowej bitew w Europie. Jak na razie posiadamy niewiele szczegółowych informacji. Wiadomo jedynie, że głównym bohaterem programu będzie amerykański porucznik William Holt, który wraz z grupą oddanych żołnierzy, wykona szereg tajnych misji, mających pomóc wojskom alianckim w walce z hitlerowskim najeźdźcą.

Electronic Arts zapowiada kolejny odcinek serialu Medal of Honor - ilustracja #1

O zgodność z prawdą historyczną zadba kapitan Dale Dye, który uczestniczył już przy powstaniu innych gier z serii Medal of Honor. Program zostanie wykonany przez studio Electronic Arts z Los Angeles i trafi na rynek wiosną przyszłego roku.

Więcej informacji o Medal of Honor: Dogs of War przekażemy Wam już niebawem.