Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 kwietnia 2012, 13:10

autor: Sarge

Edycja Specjalna gry Max Payne 3 ukaże się także w Polsce

Równocześnie ze standardową wersją gry Max Payne 3, w Polsce zadebiutuje także Edycja Specjalna z licznymi dodatkami. Wcześniej była ona zapowiadana jedynie na rynek zachodni i do dzisiaj nie było wiadomo, czy ukaże się również w naszym kraju.

Firma Cenega ogłosiła, że w Polsce ukaże się Edycja Specjalna gry Max Payne 3, która na rynek zachodni została zapowiedziana w zeszłym roku. Zadebiutuje ona równocześnie z podstawową wersją produkcji studia Rockstar Vancouver.

Cena Edycji Specjalnej nie została jeszcze podana, ale wkrótce z pewnością zostanie ujawniona. Dla rodzimych graczy stanie się dostępna 18 maja w przypadku posiadaczy PlayStation 3 oraz Xboksa 360, a 1 czerwca dla użytkowników PC.

Zawartość Edycji Specjalnej:

  1. pełna wersja gry Max Payne 3;
  2. mierząca 25 cm figurka Maxa Payne’a autorstwa firmy TriForce współpracującej z Rockstar Games;
  3. mosiężno-miedziany brelok w formie naboju z odkręcanym tyłem;
  4. dodatek DLC Classic Multiplayer Character Pack, zawierający osiem postaci z poprzednich części serii do wykorzystania w trybie multiplayer (m.in. Max Payne, Mona Sax oraz Vladimir Lem);
  5. rozszerzenie DLC Disorderly Conduct Multiplayer Weapons Pack, w którego skład wchodzą trzy bronie (Hammerhead Auto Shotgun, miotacz granatów G9 oraz koktajl Mołotowa);
  6. oficjalna ścieżka dźwiękowa z instrumentalnymi utworami z gry Max Payne 3.

Chociaż na swoją wersję trzeciej odsłony przygód Maxa Payne’a najdłużej muszą poczekać posiadacze pecetów, to ich cierpliwość zostanie odpowiednio wynagrodzona. Komputerowa edycja nie jest bowiem zwykłą konwersją z konsol, gdyż będzie charakteryzować się zauważalnie lepszą oprawą graficzną. Autorzy postarali się o implementację wsparcia dla bibliotek DirectX 11, dzięki czemu będziemy mogli aktywować takie efekty jak teselacja, czy tryb wyświetlania 3D.

Max Payne 3 ukaże się w wersjach na PC, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Tytuł wprowadzi trochę zmian w stosunku do poprzednich części serii, co wzbudza pewne obawy wśród jej największych fanów. Należy jednak pamiętać, że odpowiedzialne za tę produkcję studio Rockstar Vancouver raczej nie zawodzi i możemy być dobrej myśli przed premierą pełnej wersji.

  1. Zapowiedź – Rockstar wie co robi – wrażenia z pokazu gry Max Payne 3
  2. Zapowiedź – Max Payne 3 – już graliśmy!
  3. Zapowiedź – Nowojorski glina stacza się w Brazylii – jaki będzie Max Payne 3?