Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lutego 2012, 20:20

autor: Ender

Max Payne 3 - Rockstar zapowiada "wspaniałą oprawę graficzną na PC" oraz prezentuje pierwsze screeny

Firma Rockstar Games opublikowała pierwsze screeny prezentujące możliwości graficzne pecetowej wersji gry Max Payne 3. Studio zapowiada także, że w najbliższym czasie ma zamiar podać nowe informacje dotyczące tej edycji.

Firma Rockstar Games opublikowała dzisiaj pierwsze trzy screeny prezentujące możliwości pecetowej wersji gry Max Payne 3. Studio zapowiada, że komputerowi gracze będą mogli cieszyć się „wspaniałą oprawą graficzną w wysokich rozdzielczościach oraz detalach, której doświadczymy w trybie single i multiplayer”. W najbliższym czasie deweloper ma zamiar pochwalić się kolejnymi obrazkami z gry oraz bardziej szczegółowymi informacjami. Będą to zalecane i minimalne wymagania sprzętowe, lista wspieranych kart graficznych, a także opis specjalnych opcji i ulepszeń obrazu, które nie będą dostępne dla użytkowników konsol. W przyszłym tygodniu do fanów powinny trafić też nowe, oficjalne materiały prezentujące rozgrywkę.

Max Payne 3 - Rockstar zapowiada 'wspaniałą oprawę graficzną na PC' oraz prezentuje pierwsze screeny  - ilustracja #1
Max Payne 3 - Rockstar zapowiada 'wspaniałą oprawę graficzną na PC' oraz prezentuje pierwsze screeny  - ilustracja #2
Max Payne 3 - Rockstar zapowiada 'wspaniałą oprawę graficzną na PC' oraz prezentuje pierwsze screeny  - ilustracja #3

Max Payne 3 ukaże się na przełomie maja i czerwca tego roku. Gra trafi na PC oraz na konsole Playstation 3 i Xbox 360. Poprzednie produkcje studia, które ukazały się w ostatnich latach, albo nie doczekały się w ogóle wersji PC, tak jak Red Dead Redemption, albo pojawiła się ona z dużym opóźnieniem względem konsolowej edycji i cierpiała z powodu słabej optymalizacji, tak jak w przypadku Grand Theft Auto IV.