Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 grudnia 2023, 14:09

autor: Adam Adamczyk

Premiera Cyberpunk 2077: Ultimate Edition, kompletnej edycji hitu CD Projekt RED [Aktualizacja]

Dziś na rynku debiutuje Cyberpunk 2077: Ultimate Edition - kompletne wydanie hitowego RPG-a, dostępne także w pudełku. Jednocześnie ukaże się aktualizacja 2.1 do gry.

Źródło fot. CD Projekt RED
i

Aktualizacja

Aktualizacja 2.1 jest już dostępna. Listę zmian znajdziecie tutaj. Z kolei Ultimate Edition w wersji cyfrowej można już zamawiać tutaj. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun premierowy.

Oryginalna wiadomość

26 września zadebiutowało bardzo ciepło przyjęte rozszerzenie Widmo Wolności do Cyberpunka 2077. Aby otrzymać dostęp do nowej historii, dzielnicy i innej zawartości konieczne jest dokupienie DLC do podstawowej wersji gry. Dziś natomiast swoją premierę ma Cyberpunk 2077: Ultimate Edition, czyli kompletna edycja, która poza podstawką będzie zawierać wszystkie wydane do tej pory dodatki, w tym Phantom Liberty.

Cyberpunk 2077: Ultimate Edition jest dostępna na PC, PS5 i XSX/S. Zakupicie ją zarówno w wersji cyfrowej, jak i pod postacią wydania fizycznego. W sklepach z elektroniką cena edycji pudełkowej na PS5 i XSX wynosi 259 zł, a w przypadku wersji PC jest to około 220 zł (w zależności od sprzedawcy).

W skład fizycznego wydania Cyberpunk 2077: Ultimate Edition wchodzą:

  1. płyta z podstawową wersją gry i aktualizacją 2.0 oraz kod umożliwiający pobranie dodatku Widmo wolności – na konsoli PlayStation 5;
  2. płyty z podstawową wersją gry, aktualizacją 2.0 oraz dodatkiem Widmo wolności – na konsoli Xbox Series X;
  3. kod do wykorzystania na platformie GOG, umożliwiający pobranie najnowszej wersji gry oraz dodatku Widmo wolności – na komputerach osobistych.

Aktualizacja 2.1

Należy zaznaczyć, że wraz z ostateczną wersją gry zadebiutuje również aktualizacja 2.1, która wprowadzi sporo nowości, w tym przenośne radio, teleskopy pozwalające podziwiać Night City, wyścigi samochodowe, Porsche 911 w wersji cabrio, nowe motocykle, a także to, czego od dawna wyczekiwali fani gry, a mianowicie możliwość zaproszenia do jednego ze swoich apartamentów drugiej połówki. Nie będzie można już także narzekać na brak działającego metra, ponieważ i ono zostanie zaimplementowane.

Listę zmian, które wprowadzi aktualizacja 2.1 znajdziecie tutaj.

Na koniec dodam, że dostępne są również najświeższe sterowniki GeForce Experience do kart graficznych Nvidii, które dedykowane są między innymi Cyberpunkowi w wersji Ultimate oraz aktualizacji 2.1, więc warto je pobrać przed uruchomieniem gry.

Adam Adamczyk

Adam Adamczyk

Pisaniem zajmuje się zawodowo od 2013 roku. W 2021 roku dołączył do GRYOnline.pl, gdzie poza tematyką gamingową zajmuje się informacjami stricte technologicznymi. Współpracował z największymi sklepami muzycznymi w Polsce, tworząc artykuły związane z instrumentami i ogólnie pojętym udźwiękowieniem. Grami komputerowymi interesuje się od dziecka. Poza tym jego zainteresowania obejmują grę na gitarze, komponowanie muzyki oraz sporty siłowe.

więcej