Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 grudnia 2023, 17:38

Aktualizacja 2.1 do Cyberpunka 2077 jest zaskakująco duża, doda metro i wiele więcej

W ramach aktualizacji 2.1 Cyberpunk 2077 i dodatek Phantom Liberty otrzymają m.in. metro, przenośne radio i ulepszone walki z bossami. „Redzi” omówili nadchodzące nowości w trakcie dzisiejszego streama.

Źródło fot. CD Projekt Red.
i

Zgodnie z zapowiedzią odbył się dziś stream deweloperów ze studia CD Projekt Red poświęcony aktualizacji 2.1, zmierzającej do Cyberpunka 2077 i dodatku Phantom Liberty. W trakcie transmisji Paweł Sasko (główny projektant zadań w grze), Monika Janowska (producentka), Amelia Kołat oraz Alicja Kozera (starsze menedżerki ds. kontaktów ze społecznością) omówili nowości, które zostaną wprowadzone w ramach patcha.

Nowości w aktualizacji 2.1 do Cyberpunka 2077

Zapis streama możecie obejrzeć poniżej – ujęcia z metra zademonstrowano w 19:45 wideo. Jeśli zaś nie macie na to czasu, wystarczy, że przeczytacie podsumowanie, które „Redzi” zamieścili na stronie internetowej Cyberpunka 2077:

Podróżujcie metrem NCART

Przemierzajcie Night City z łatwością dzięki liniom metra Night City Area Rapid Transport. Przestańcie przejmować się korkami i podziwiajcie widoki dzięki 5 liniom metra zatrzymujących się na 19 stacjach. Usługa dostępna jedynie po otrzymaniu wiadomości tekstowej od NCART.

Przenośne radio

To gratka dla wszystkich zabieganych audiofili w naszej społeczności! Dodaliśmy radioport, który pozwoli V słuchać radia, przemierzając Night City pieszo lub metrem. Radioport ma regulowaną głośność i wyłączy się automatycznie w istotnych momentach – na przykład podczas rozmów.

Ulepszone walki z bossami

Dodaliśmy szereg ulepszeń do walki z bossami, między innymi do walki z Adamem Smasherem. Będzie ona teraz znacznie bardziej bezwzględna i ikoniczna, a sam Smasher będzie się lepiej dostosowywać do taktyk używanych przez graczy i używać Sandevistana — tak jak w Cyberpunk: Edgerunners.

Nie ma to jak zapach CHOOH2 o poranku!

Dodaliśmy masę nowych rzeczy dla wszystkich motomaniaków!

  1. Nowe pojazdy, w tym nowe motocykle i prawdziwy klasyk: Porsche 911 w wersji cabrio!
  2. Powtarzalne wyścigi samochodowe, które będą dostępne po ukończeniu wyścigu z Claire.
  3. Bardziej immersyjna jazda motocyklami – w tym możliwość rzucania nożami podczas jazdy, pochylania się, jazdy na jednym kółku, a nawet wykonania salta!
  4. Nowe pościgi samochodowe – jeśli zadrzecie z gangami, robiąc zlecenia, to mogą one chcieć później wyrównać rachunki!
  5. Nowo otwarta autostrada.

Jeszcze lepsza dostępność Cyberpunka 2077

W ustawieniach dodaliśmy nową zakładkę do której przenieśliśmy wszystkie istniejące funkcje dostępności i dodaliśmy kilka nowych. Chcecie uprościć interfejs? A może powiększyć czcionki? O wszystko zadbaliśmy! Więcej na temat dostępności znajdziecie tutaj.

Dla przypomnienia dodam, że łatka 2.1 zostanie udostępniona 5 grudnia – czyli w tym samym dniu, w którym zadebiutuje Cyberpunk 2077: Ultimate Editionwyłącznie na PC, PS5 i XSX/S.

  1. Recenzja Cyberpunk 2077: Phantom Liberty – znowu to zrobili
  2. Cyberpunk 2077: Phantom Liberty – poradnik do gry

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej