Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 grudnia 2023, 08:51

autor: Kamil Kleszyk

Cyberpunk 2077 dostanie jeszcze jedną aktualizację z oczekiwanymi nowościami [Aktualizacja: brak Nowej Gry Plus]

CD Projekt RED zaprasza graczy na nowy stream, w trakcie którego deweloperzy omówią aktualizację 2.1 do Cyberpunka 2077. Zawita ona do gry w przyszłym tygodniu.

Źródło fot. CD Projekt RED
i

Aktualizacja

Marcin Momot z CD Projekt RED potwierdził, że tryb Nowej Gry Plus nie będzie częścią aktualizacji 2.1 do Cyberpunka 2077. Co więcej, Momot przypomniał, że firma nie miała i nie ma w planach dodania tej opcji zabawy do cyberpunkowego RPG-a.

Oryginalna wiadomość (30 listopada)

Mimo że Cyberpunk 2077 nie przypomina już zabugowanej produkcji z 2020 roku, studio CD Projekt RED w dalszym ciągu poprawia hitowego RPG-a. Swoje zaangażowanie w ulepszanie tytułu twórcy udowodnią 5 grudnia, kiedy to do gry zawita aktualizacja 2.1. Wprowadzi ona „nowe, gorąco oczekiwane elementy rozgrywki do Cyberpunka 2077 i Widma wolności.

Z tej okazji „Redzi” zaprosili widzów na specjalny stream, w trakcie którego dyrektor ds. zadań Paweł Sasko i producentka Monika Janowska omówią nadchodzącą łatkę. Transmisja rozpocznie się jutro o godzinie 16:00 na Twitchu.

Na zachętę twórcy zdradzili, że podczas streama omówionych zostanie „kilka miłych niespodzianek”, jakie znajdą się w aktualizacji 2.1. W oficjalnej wiadomości czytamy:

5 grudnia, czyli wtedy kiedy Cyberpunk 2077: Ultimate Edition zawita na sklepowych półkach, wypuścimy darmową Aktualizację 2.1 na Xbox Series X|S, PlayStation 5 i PC, która wprowadza nowe i gorąco oczekiwane elementy rozgrywki do Cyberpunka 2077 i Widma wolności.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o aktualizacji, to dołączcie do nas 1 grudnia o godzinie 16:00 na REDstreams na naszym kanale Twitch. Stream poprowadzą Amelia Kołat i Alicja Kozera (Starsze menadżerki ds. kontaktów ze społecznością), które wraz z gośćmi: Pawłem Sasko (Dyrektor ds. zadań) i Moniką Janowską (Producentka), porozmawiają o nowych funkcjach i zmianach.

W aktualizacji znajdzie się kilka miłych niespodzianek, więc nie przegapcie streama! – brzmi treść komunikatu.

Przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 Ultimate Edition trafi do dystrybucji zarówno w formie fizycznej, jak i cyfrowej. Pod tym linkiem zapoznacie się z pozostałymi szczegółami na temat kompletnego wydania gry.

  1. Cyberpunk 2077 – oficjalna strona

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej