Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 sierpnia 2011, 19:30

autor: Kono

Dwie wersje demo Pro Evolution Soccer 2012 - pierwsza w środę

Firma Konami ogłosiła, że wyda dwa dema gry Pro Evolution Soccer 2012. Zarówno jedno, jak i drugie zostanie wydane na PlayStation 3, Xboksie 360 i pecetach Pierwsze z nich pojawi się we środę, a drugie w połowie września.

Firma Konami ogłosiła, że udostępni dwie wersje demo gry Pro Evolution Soccer 2012. Pierwsza z nich pojawi się w najbliższą środę, a druga w połowie września. Obydwie demonstracje będą dostępne na PlayStation 3, PC oraz Xboksie 360.

Pierwsza wersja testowa, która zadebiutuje już za dwa dni, nie będzie dokładnym odzwierciedleniem finalnego produktu. Zespół deweloperski Konami nadal pracuje nad największym konkurentem cyklu FIFA i ciągle wprowadza do niego nowe usprawnienia. Demo ma przybliżyć graczom nowości w serii PES, czyli kontrolowanie drużyny oraz usprawnioną sztuczną inteligencję.

Wczesne demo ma również za zadanie zaprezentować różnorodność poszczególnych drużyn. Dlatego też, do użytku graczy oddane zostanie sześć zespołów. Wśród nich znajdą się: Manchester United, AC Milan, FC Porto, S.S.C Napoli, Santos FC oraz C.A. Panarol. Oprócz rozegrania 10-minutowego meczu, osoby, które zainstalują demo będą mogły poćwiczyć zagrania w trybie treningu.

Drugie demo, które pojawi się w połowie września będzie o wiele bardziej reprezentatywne w stosunku do pełnej wersji gry. Ponownie będziemy mogli wziąć udział w 10-minutowych meczach, jednak zestaw drużyn zostanie zmieniony. We wrześniowej wersji testowej pojawią się Tottenham Hotspur, FC Bayern Munich, FC Internazionale Milano, Rangers FC, Club America oraz Sport Club Internacional.

Pro Evolution Soccer 2012 ukaże się 14 października na PlayStation 3, Xboksie 360 oraz pecetach. Posiadacze PlayStation 2 i PSP otrzymają grę 28 października, a użytkownicy Wii 4 listopada.