Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 sierpnia 2011, 08:30

autor: Kono

Studio Telltale Games zapowiada jesienną premierę gry Jurassic Park

Firma Telltale Games ogłosiła, że gra Jurassic Park pojawi się w dystrybucji 15 listopada bieżącego roku. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że studio planuje wydanie tego tytułu na iPada.

Firma Telltale Games, znana z epizodycznych produkcji takich jak Sam & Max, Wallace & Gromit czy Tales of Monkey Island, ogłosiła, że zamierza wydać grę Jurassic Park 15 listopada bieżącego roku.

Podobnie jak poprzednie produkcje studia Telltale Games, również Jurassic Park będzie dostępny w formie epizodów. Według zapewnień twórców, w dniu premiery wszystkie rozdziały gry będą dostępne w dystrybucji elektronicznej na PC, Mac oraz PlayStation 3. Właściciele konsoli Xbox 360, aby zagrać a najnowsze dzieło Telltale Games, będą musieli zakupić wersję pudełkową (zawierającą każdy z pięciu epizodów).

Studio Telltale Games zapowiada jesienną premierę gry Jurassic Park  - ilustracja #1

Dowiedzieliśmy się również, że firma Telltale Games planuje wydanie Jurassic Park w wersji na iPada. W tym wypadku, gra będzie dostępna w formie epizodów, wydawanych w regularnych odstępach czasu. Studio Telltale nie podało daty premiery tej wersji, jednak edycja na PC i konsole jest priorytetem, więc użytkownicy iPada najprawdopodobniej poczekają nieco dłużej.

Gra Jurassic Park to połączenie przygodówki z grą akcji. Tytuł bazuje na cyklu książek zapoczątkowanych przez powieść Park Jurajski autorstwa Michaela Crichtona, na podstawie której nakręcono potem popularną serię filmów fabularnych.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Jurassic Park

Jurassic Park