Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 listopada 2011, 10:25

autor: Sarge

Dungeons of Dredmor nową grą w ofercie Humble Introversion Bundle

Organizatorzy akcji charytatywnej Humble Introversion Bundle pochwalili się bardzo dobrymi wynikami sprzedaży oraz przychodem. Z tej okazji do oferty dołączył nowy tytuł - gra RPG o nazwie Dungeons of Dredmor.

Akcja charytatywna Humble Introversion Bundle została wzbogacona o dodatkową grę – Dungeons of Dredmor. To prezent dla nabywców ponad 140 tysięcy zestawów niezależnych produkcji, co dla organizatorów przedsięwzięcia przełożyło się na ok. 545 tysięcy dolarów przychodu, którego część zostanie przeznaczona na cele dobroczynne.

Dungeons of Dredmor udostępniono osobom, które do tej pory zakupiły Humble Introversion Bundle. Jeśli nie należycie do tej grupy, możecie jeszcze nadrobić zaległości. Chcąc otrzymać produkcję studia Gaslamp Games musicie jednak zapłacić kwotę powyżej średniej ceny. W tej chwili wynosi ona 3,95 dolary, czyli ok. 13 złotych.

Dungeons of Dredmor to dwuwymiarowa gra RPG w stylu roguelike, w której przemierzamy losowo generowane poziomy wcielając się w stworzonego wcześniej bohatera. Gracz sam przydziela mu siedem umiejętności, które rozwijają się wraz z postępami w rozgrywce. W czasie jej trwania zabijamy setki przeciwników i zbieramy różnorodne skarby.

Pakiet Humble Introversion Bundle został także wzbogacony o kod źródłowy dla gier Uplink, Darwinia, DEFCON oraz Multiwinia, które również dostępne są w zestawie. Wszystkie zostały stworzone przez studio Introversion Software i towarzyszą im dwa dema techniczne: Subversion City Generator oraz Voxel Tech Demo. Po uiszczeniu opłaty przekraczającej obecną średnią kwotę, staniecie się też posiadaczami dwóch dodatkowych produkcji: Aquaria oraz Crayon Physics Deluxe.

Akcja zakończy się o północy z 6 na 7 grudnia. Wszystkie oferowane tytuły to gry niezależne, pozbawione jakichkolwiek zabezpieczeń i możliwe do uruchomienia na komputerach Mac oraz pecetach z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows lub Linux. Oferowane produkcje możecie ściągnąć w tradycyjny sposób na dysk twardy lub przypisać je do swojego konta Steam.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Dungeons of Dredmor

Dungeons of Dredmor