Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 listopada 2015, 13:27

autor: Góral

Drugi dzień Jesieniobrania (m.in. Naruto, Dark Souls II: Scholar of the First Sin i Project Cars)

W drugim dniu promocji Jesieniobranie przeceniono ponad 80 pozycji, w tym gry z serii Naruto, Dark Souls II: Scholar of the First Sin i Project CARS. Jutro o 12:00 oferta ulegnie zmianie, a wyprzedaż zakończy się 22 listopada.

Wczoraj w sklepie Muve.pl rozpoczęła się promocja Jesieniobranie, która potrwa do południa 22 listopada. W tym czasie przecenionych zostanie około 350 gier i dodatków. Codziennie o godzinie 12:00 oferta ulega zmianie, ale nie przejmujcie się, jeżeli zapomnieliście zajrzeć na promocje w któryś dzień, gdyż w sobotę powróci większość przecen. W drugim dniu Jesieniobrania doczekaliśmy się obniżonych cen ponad 80 pozycji, w tym takich produkcji jak Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst, Dark Souls II: Scholar of the First Sin czy też Project Cars. Jutro w samo południe wyczekujcie kolejnej porcji nowych ofert.

Drugi dzień Jesieniobrania (m.in. Naruto, Dark Souls II: Scholar of the First Sin i Project Cars) - ilustracja #1

Wybrane oferty drugiego dnia Jesieniobrania:

Ulepszona wersja drugiej części serii wymagających gier RPG. Podczas zabawy trafiamy do mrocznego i pełnego niebezpieczeństw świata, w którym czeka nas fantastyczna przygoda.

Ostatnia produkcja stworzona przez studio Slightly Mad, znane z serii Shift. Jest to śliczna gra wyścigowa przeznaczona dla miłośników bardziej symulacyjnego podejścia do tematu.

Ostatnia odsłona serii zręcznościowych gier wyścigowych tworzonych przez firmę Codemasters. Podczas zabawy wcielamy się w profesjonalnego kierowcę i bierzemy udział w rozmaitych zawodach.

  • Legacy of Kain Collection – 21 zł

Pakiet przygodowych gier akcji z serii Legacy of Kain. Zawiera następujące tytuły: Legacy of Kain: Defiance, Nosgoth Veteran Pack, Blood Omen 2: Legacy of Kain, Legacy of Kain: Soul Reaver oraz Legacy of Kain: Soul Reaver 2.

Jedna z odsłon popularnej serii bijatyk opartych na mandze i anime Naruto. W grze wcielamy się w rozmaitych wojowników dysponujących niecodziennymi mocami.

Ostatnia odsłona widowiskowych bijatyk. Zabawa opiera się na tych samych patentach, co we wcześniejszych częściach, oferując emocjonujące i efektowne starcia pomiędzy postaciami znanymi z mangi i anime.

Druga część uznanej serii gier strategicznych od studia Relic Entertainment. Produkcja została osadzona w słynnym uniwersum Warhammera 40,000.

Trzecioosobowa gra akcji, w której głównymi bohaterami są niezbyt przyjemni ludzie. Jeden jest byłym najemnikiem podejrzewanym o zabicie kolegów z firmy dla której pracował, a drugi ma na sumieniu swoją żonę. Los sprawił, że obaj muszą sobie pomagać w niecodziennym i niebezpiecznym zadaniu.