Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 września 2014, 19:51

Dragon Age: Inkwizycja na kolejnym filmie z rozgrywką

Magazyn Game Informer opublikował zapowiedź wideo gry Dragon Age: Inkwizycja, która zawiera nowe fragmenty rozgrywki z cRPG-a studia BioWare. Trwający 10 minut film pokazuje między innymi misję demonstrowaną wcześniej na targach gamescom oraz twierdzę Skyhold.

Dragon Age: Inkwizycja w skrócie:
  • Producent: BioWare
  • Wydawca: Electronic Arts
  • Gatunek: cRPG w realiach fantasy
  • Platformy sprzętowe: PC, X360, PS3, XOne, PS4
  • Termin premiery (świat): 18 listopada 2014

Magazyn Game Informer po raz kolejny wysłał swojego przedstawiciela do siedziby studia BioWare, co zaowocowało nową zapowiedzią gry Dragon Age: Inkwizycja, przedstawioną w formie filmowej. Pomijając słowa redaktorów, nie przekazujące raczej niczego nowego w temacie wspomnianej produkcji, jest to dla nas o tyle interesująca informacja, że nagranie zawiera kilka minut nowych ujęć z rozgrywki w kanadyjskim cRPG-u, poprzetykanych fragmentami wcześniejszych oficjalnych gameplayów i zwiastunów. Trwające nieco ponad 10 minut nagranie wideo możecie zobaczyć powyżej. Na filmie ukazano takie atrakcje, jak sceny walki z demonami i nieumarłymi na bagnach (jest to ta sama misja, którą wcześniej deweloper pokazywał na targach gamescom 2014), krzątanie się po twierdzy Skyhold, wysyłanie agentów Inkwizycji na misje i zarządzanie ekwipunkiem postaci.

Sumaryczną długość gameplayów, na których pokazywano grę Dragon Age: Inkwizycja, można liczyć już w godzinach. Niedawno do tej wartości dołączyło kolejnych kilka minut. - Dragon Age: Inkwizycja na kolejnym filmie z rozgrywką - wiadomość - 2014-09-17
Sumaryczną długość gameplayów, na których pokazywano grę Dragon Age: Inkwizycja, można liczyć już w godzinach. Niedawno do tej wartości dołączyło kolejnych kilka minut.

Szczególnie interesująca jest druga z wymienionych atrakcji. Omawiana zapowiedź wideo jest bowiem jedną z pierwszych okazji do tego, by zobaczyć w akcji główną siedzibę tytułowej organizacji, kierowanej przez nas w trzeciej odsłonie serii Dragon Age. Twierdzę Skyhold znaliśmy wcześniej jedynie z obrazków i suchych informacji.

Na koniec przypomnijmy, że Dragon Age: Inkwizycja zadebiutuje w Polsce 21 listopada bieżącego roku, trzy dni po globalnej premierze. Ratować świat w czteroosobowych grupach śmiałków będą posiadacze komputerów osobistych oraz konsol siódmej (Xbox 360, PlayStation 3) i ósmej generacji (Xbox One, PlayStation 4).