Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 grudnia 2021, 13:14

autor: mokosh

Dragon Age 4 raczej nie pojawi się na The Game Awards 2021

Wczoraj miał miejsce Dzień Dragon Age. Poza coroczną zbiórką charytatywną, konkursami oraz wieloma innymi ciekawymi wydarzeniami, dowiedzieliśmy się także nieco na temat Dragon Age 4.

W SKRÓCIE:
  1. 4 grudnia w ramach Dnia Dragon Age fani serii mogli wziąć udział w wielu wydarzeniach zorganizowanych przez BioWare.
  2. Poza tym BioWare poinformowało także, że w przyszłym roku możemy spodziewać się więcej szczegółów na temat Dragon Age 4.

Wczoraj odbył się Dzień Dragon Age, podczas którego fani tej serii gier mogli brać udział w wielu aktywnościach zorganizowanych przez studio BioWare. Otrzymaliśmy także niewielką dawkę informacji na temat Dragon Age 4.

Pozostająca w produkcji czwarta odsłona cyklu została ogłoszona trzy lata temu, podczas wydarzenia The Game Awards 2018. Jak dobrze wiemy, tegoroczna odsłona TGA zbliża się wielkimi krokami (odbędzie się 9 grudnia), dlatego też część graczy ma nadzieję na nowe wieści dotyczące prac nad DA4 - to jednak mało prawdopodobne.

A propos tworzenia nowych światów i historii – wiedzcie, że nadal ciężko pracujemy nad kolejną skupioną na doświadczeniu jednoosobowym przygodą spod znaku Dragon Age. Jesteśmy podekscytowani perspektywą nadchodzącego roku, kiedy będziemy mogli powiedzieć wam więcej o tym, co robimy – czytamy w wiadomości opublikowanej na stronie Dragon Age.

Oczywiście może to być zmyłka, w efekcie której Dragon Age 4 i tak pojawi się na The Game Awards 2021, jednak lepiej nie oczekiwać zbyt wiele (tym bardziej, że plotki mówią o premierze DA4 dopiero w 2023 roku). Tym, co może cieszyć, jest ponowne potwierdzenie singleplayerowego charakteru gry, który jakiś czas temu wcale nie był pewnikiem.

W kwestii nowego Dragon Age należy pamiętać także o wydarzeniach, które miały miejsce całkiem niedawno. Chodzi tutaj o odejście starszego dyrektora kreatywnego tej serii z firmy BioWare.