Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 marca 2020, 17:29

Doom Eternal - zobacz, jak heavymetalowy chór nagrywa soundtrack

Bethesda opublikowała materiał wideo, w którym przedstawiono specjalny heavymetalowy chór, zorganizowany na potrzeby nagrań do ścieżki dźwiękowej najnowszej odsłony Dooma. Na czele całego przedsięwzięcia stanął Mick Gordon, który pracował m.in. przy Doomie z 2016 roku.

Heavymetalowy chór zorganizowany na potrzeby nagrania ścieżki dźwiękowej do Doom Eternal. - Doom Eternal - zobacz, jak heavymetalowy chór nagrywa soundtrack - wiadomość - 2020-03-05
Heavymetalowy chór zorganizowany na potrzeby nagrania ścieżki dźwiękowej do Doom Eternal.

Bethesda na oficjalnym kanale YouTube udostępniła właśnie materiał wideo, na którym został przedstawiony stworzony specjalnie na potrzeby Doom Eternal chór złożony z heavymetalowych wokalistów. Zaproszeni artyści przyczynili się do powstania ścieżki dźwiękowej, którą będziemy mieli okazję usłyszeć w najnowszej odsłonie przygód Doom Slayera. Na czele całego przedsięwzięcia stanął kompozytor Mick Gordon, który pracował już przy Doomie z 2016 roku, a także m.in. przy ostatnich dwóch częściach serii Wolfenstein i Prey. Omawiane wideo możecie obejrzeć poniżej.

Doom Eternal zadebiutuje już 20 marca na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Później pojawi się także wersja na Switcha, choć obecnie nie wiadomo, kiedy dokładnie. Pod koniec stycznia tego roku dowiedzieliśmy się, że w grze nie zobaczymy żadnych mikropłatności, a wszystkie przedmioty kosmetyczne będzie można odblokować za punkty doświadczenia. Natomiast w poprzednim miesiącu mieliśmy okazję zobaczyć pierwsze 10 minut z rozgrywki, a także 2-godzinny gameplay udostępniony przez rapera T-Paina. Nie zapomnijcie również sprawdzić, co o najnowszym Doomie myślą nasi redakcyjni koledzy – DM oraz Arasz.