Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lutego 2020, 12:55

Doom Eternal – raper T-Pain udostępnił 2-godzinny gameplay

W sieci pojawił się trwający 2 godziny gameplay z gry Doom Eternal, której premiera nastąpi w przyszły miesiącu. Co ciekawe, tym razem materiał pochodzi ze streama zorganizowanego przez rapera znanego jako T-Pain.

Doom Eternal zadebiutuje w przyszłym miesiącu. - Doom Eternal – raper T-Pain udostępnił 2-godzinny gameplay - wiadomość - 2020-02-12
Doom Eternal zadebiutuje w przyszłym miesiącu.
DOOM ETERNAL W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: id Software
  2. Wydawca: Bethesda Softworks
  3. Gatunek: FPS
  4. Platformy: PC, XONE, PS4, później Switch
  5. Data premiery: 20 marca 2020 r.

Już tylko trochę ponad miesiąc pozostał do premiery Doom Eternal, czyli najnowszej odsłony popularnego cyklu FPS studia id Software. Oczekiwanie na debiut gry umilić powinien nowy materiał wideo oferujący dwie godziny rozgrywki.

Źródło gameplaya jest nietypowe, gdyż pochodzi ono ze streama zorganizowanego przez amerykańskiego muzyka znanego jako T-Pain. Wiele z pokazanych lokacji widzieliśmy we wcześniejszych filmikach, ale sam przebieg rozgrywki jest inny, a do tego artysta wyraźnie nie jest ekspertem Dooma, więc materiał daje dobre pojęcie o tym, jaki poziom wyzwania zaoferuje tytuł dla mniej doświadczonych graczy.

Doom Eternal zadebiutuje 20 marca tego roku na PC, konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz streamingowej usłudze Stadia. Gra trafi również na Nintendo Switch, ale na to wydanie poczekamy dłużej. Produkcja zaoferuje pełną polską wersję językową. W zeszłym miesiącu mieliśmy okazję posłuchać pierwszych próbek dubbingu.

Warto wspomnieć, że ostatnie tygodnie były bardzo owocne dla osób czekających na Doom Eternal. Dowiedzieliśmy się, że kampania fabularna ma starczyć na około 23-30 godzin zabawy, co oznacza, że tryb dla pojedynczego gracza będzie wyraźnie dłuższy niż w poprzedniej części z 2016 roku. Twórcy poinformowali również, że w grze zabraknie mikropłatności.

Mieliśmy także okazję obejrzeć pierwsze 10 minut kampanii solo oraz spory zestaw gameplayów z prawie finalnej wersji gry. Ponadto ogłoszono, że Doom Eternal prawie na pewno nie zadebiutuje z obsługą technologii ray tracingu. Ta zostanie dodana dopiero w jakiś czas po premierze.

  1. Oficjalna strona internetowa Doom Eternal
  2. Doom Eternal – tak powinno się traktować legendy!