Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lipca 2014, 07:00

Divinity: Grzech Pierworodny stylem klasycznym obejmuje prowadzenie. Top 10 Steam (29 czerwca - 5 lipca)

Divinity: Original Sin był w ubiegłym tygodniu najchętniej kupowaną przez pecetowców grą na Steamie - najpopularniejszej platformie sieciowej dystrybucji na świecie. Zapoznaj się z pozostałymi tytułami, którym udało się trafić na listę bestsellerów.

Zaledwie kilka dni temu studio Larian ogłosiło, że Divinity: Grzech Pierworodny jest jest najszybciej sprzedającym się tytułem w historii tego dewelopera, a tu proszę, na potwierdzenie tych informacji widzimy, że to również najchętniej kupowana na Steamie gra ubiegłego tygodnia. Wysokie zainteresowanie tą produkcją dobrze wróży kolejnym dziełom nawiązującym do klasycznych erpegów z kamerą ukazującą obraz w rzucie izometrycznym, jak na przykład Wasteland 2, Pillars of Eternity czy Torment: Tides of Numenera.

Na miejsce drugie z szóstego w poprzednim notowaniu awansował Wolfenstein: The New Order. Po tygodniowej absencji do pierwszej dziesiątki powróciło DayZ. Zeszłotygodniowy lider, którym było Borderlands 2 w wersji Game of the Year, w aktualnym wydaniu listy bestsellerów trafił na pozycję dziewiątą.

1.

Divinity: Original Sin

2.

Wolfenstein: The New Order

3.

Payday 2

4.

Counter-Strike: Global Offensive

5.

DayZ

6.

The Elder Scrolls V: Skyrim - Legendary Edition

7.

Dark Souls II

8.

Sid Meier’s Civilization V The Complete Edition

9.

Borderlands 2: Game of the Year Edition

10.

Space Engineers