Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 listopada 2016, 20:15

autor: Ender

Dishonored 2 – grudniowy patch wprowadzi tryb New Game+ oraz różne poziomy trudności

Deweloperzy Dishonored 2 zapowiedzieli dużą aktualizację gry, która powinna trafić do graczy w przyszłym miesiącu. Wprowadzi ona tryb New Game+, a także możliwość zmiany poziomu trudności oraz dalszego dostosowania zabawy do naszego stylu.

Arkane Studios oraz firma Bethesda zapowiedziały dużą aktualizację dla Dishonored 2. Łatka trafi do graczy w grudniu i wprowadzi kilka nowych i interesujących opcji. Pierwszą z nich będzie tryb New Game+, pozwalający rozpocząć od nowa kampanię wraz ze wszystkimi zdobytymi wcześniej umiejętnościami i ekwipunkiem. Wprowadzona zostanie również opcja zmiany poziomu trudności zabawy oraz możliwości konfiguracji rozgrywki pod względem naszego indywidualnego stylu gry. Szczegóły dotyczące tej ostatniej nowości nie są jednak jeszcze znane i mają zostać przedstawione w najbliższym czasie. Równocześnie z zapowiedzią, deweloperzy opublikowali także nowy kilkuminutowy film, zatytułowany Graj po swojemu, przedstawiający proces w jakim zespół Arkane podszedł do wprowadzenia w życie założenia, pozwalającego graczom na przechodzenie misji na wiele zróżnicowanych sposobów.

Dishonored 2 zadebiutował w ubiegłym tygodniu na konsolach Xbox One i PlayStation 4, a także komputerach PC. Produkcja studia Arkane, będąca kontynuacją wydanej w 2012 roku pierwszej części serii, uzyskała wyjątkowo pozytywne oceny wśród krytyków. Narzekać mogą jednak posiadacze pecetów, bo pomimo świetnych opinii o rozgrywce, pod względem jakości i stabilności port Dishonored 2 okazał się jednym z najgorszych w tym roku. Gracze zwracają uwagę przede wszystkim na słabą optymalizację tytułu, który nawet przy najlepszych konfiguracjach sprzętowych potrafi sprawić nie lada problemy. Autorzy zarzekają się, że w najbliższych tygodniach będą eliminować zgłaszane usterki. Czas pokaże czy tak się rzeczywiście stanie.

  1. Oficjalna strona gry Dishonored 2
  2. Kompendium wiedzy o grze Dishonored 2