Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 listopada 2019, 14:24

autor: Froozyy

Diablo 4 już pewne - są pierwsze arty

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z oficjalnego artbooka cyklu gier Diablo. Wśród nich można znaleźć takie, które jasno sugerują, że o Diablo 4 faktycznie usłyszymy na tegorocznym BlizzConie.

Po sieci krążą już pierwsze zdjęcia z artbooka Diablo. - Diablo 4 już pewne - są pierwsze arty - wiadomość - 2019-11-02
Po sieci krążą już pierwsze zdjęcia z artbooka Diablo.

Jeśli poprzednie plotki i przecieki na temat Diablo 4 nieszczególnie Was zachwyciły, to być może tym razem mamy coś, co przekona Was o tym, że o nowej odsłonie cyklu na pewno usłyszymy na tegorocznym BlizzConie, który rozpocznie się już za kilka godzin.

Użytkownik Twittera BlizzardMC_RU udostępnił na swojej tablicy zdjęcia z artbooka, o którym pisaliśmy już we wcześniejszej wiadomości. Ciężko tutaj mówić o jakimkolwiek fałszerstwie – grafiki prezentują się bardzo dobrze, a na większości z nich widnieje nazwa Diablo IV.

O ile z samych artów ciężko coś wywnioskować o grze, to faktycznie zapowiada się na mroczną i krwawą przygodę. W tym momencie warto również przypomnieć wpis na Reddicie, w którym jeden z użytkowników zdradził, co wie na temat produkcji. Poinformował fanów, że czwarta część ma powrócić do korzeni serii. Potwierdził także trzy klasy postaci oraz możliwość dosiadania wierzchowców. W grze ma pojawić się również córka Mefista – Lilith.

Diablo IV?
Diablo IV?

Zapowiedź Diablo 4 jest już niemal pewna. Do ceremonii otwarcia BlizzConu zostało zaledwie kilka godzin, a przedstawienie nowej części kultowej gry niewątpliwie poprawiłoby obecną sytuację Blizzarda.

Ostatnia aktualizacja: 2019-11-01

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Diablo IV

Diablo IV