Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 października 2019, 14:25

autor: Froozyy

Diablo 4 - nowa odsłona ma powrócić do korzeni serii

Jeden z użytkowników Reddita podzielił się informacjami o Diablo 4, które udało mu się uzyskać. Według niego gra ma powrócić do korzeni serii i zaserwować graczom mroczny, krwawy świat. Ta sama osoba stała wcześniej za trafnymi przeciekami, więc jej słowa o Diablo 4 mogą również okazać się prawdziwe.

Czy Diablo 4 zachwyci fanów? - Diablo 4 - nowa odsłona ma powrócić do korzeni serii - wiadomość - 2019-10-31
Czy Diablo 4 zachwyci fanów?

Jakie będzie Diablo 4? To pytanie spędza sen z powiek fanom serii, bo przecież już jutro rozpocznie się BlizzCon, na którym według różnych plotek ma zostać zapowiedziana nowa odsłona klasycznego hack’n’slasha. Jeden z użytkowników Reddita, PracticalBrush12, opublikował informacje na temat tego, jak będzie wyglądać czwarta część. Nic nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone, ale patrząc na historię wcześniejszych przecieków tej osoby, możemy być prawie pewni jej słów.

Diablo 4 ma wrócić do korzeni i zaserwować graczom mroczny, krwawy i obrzydliwy świat. Ma być on znacznie większy niż w poprzednich grach i całkiem możliwe, że będzie zupełnie otwarty. Postacie będą mogły ujeżdzać konie oraz inne wierzchowce, a także wchodzić w kontekstowe interakcje z otoczeniem (jednak tego nie możemy być pewni). Autor wpisu zapewnia również, że tym razem krew będzie wyglądać realistycznie, a nie jak „plama dżemu”.

Potwierdzone zostały przez niego trzy klasy postaci – Mag, Barbarzyńca oraz Druid. Jednak nie oznacza to, że w grze będą dostępne tylko one. Na pewno pojawi się tryb kooperacji (do 4 graczy) oraz prawdopodobnie PvP. Również wcześniejsza informacja o powrocie Lilith wydaje się być prawdziwa.

Wszystko to potwierdził także Daniel Ahmad, starszy analityk w Niko Partners zajmujący się rynkiem gier wideo w Chinach i Azji Południowo-Wschodniej.

Do BlizzConu zostało już bardzo mało czasu, więc fani serii powinni spać spokojnie (przynajmniej tej nocy). Wszystko wskazuje na to, że na tegorocznej imprezie faktycznie zobaczymy zapowiedź Diablo 4. Czy gra spełni nasze oczekiwania? Tego dowiemy się już jutro po godzinie 19:00.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Diablo IV

Diablo IV