Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 stycznia 2015, 18:45

autor: Luc

Destiny – wyciekły nowe informacje dotyczące przyszłych dodatków?

W niespełna miesiąc po wydaniu The Dark Below, czyli pierwszego rozszerzenia dla Destiny, do Sieci wyciekły wciąż niepotwierdzone informacje dotyczące kolejnych dodatków. Oprócz zawartości, poznaliśmy także przewidywane terminy premier.

W kolejnym rozszerzeniu ponownie stawimy czoła legionom Upadłych. - Destiny – wyciekły nowe informacje dotyczące przyszłych dodatków? - wiadomość - 2015-01-02
W kolejnym rozszerzeniu ponownie stawimy czoła legionom Upadłych.

Do Sieci trafiły właśnie nieoficjalne wieści precyzujące to, czego fani Destiny mogą spodziewać się w najbliższej przyszłości. Jeden z użytkowników Reddita, dotarł do zdjęć wykonanych w siedzibie Bungie w październiku 2014 roku i rozszyfrował znajdujące się na nim informacje. Z mało wyraźnej fotografii udało się wyczytać m.in. datę premiery House of Wolves, potwierdzić istnienie ogromnego rozszerzenia o nazwie Comet: Plague of Darkness, dowiedzieliśmy się także, że szykowane są dwa kolejne, mniejsze dodatki. Poniżej znajdziecie w telegraficznym skrócie to, co pojawi się w nadchodzących DLC.

House of Wolves

 • data premiery: 10 marzec 2015
 • miejsce akcji: Cosmodrome, Moon, Venus, Reef
 • nowe aktywności: 3 misje fabularne, 1 strike, 1 rajd, 4 mapy dla trybu PvP

Comet: Plague of Darkness

 • data premiery: wrzesień 2015
 • miejsce akcji: Moon, Venus, Mars, Hive Ship (nowa lokacja)
 • nowe aktywności: 12 misji fabularnych, 4 strike'i, 1 rajd, 6 map dla trybu PvP
 • dodatkowe nowości: 3 specjalizacje – po jednej dla każdej z klas

Vex (drugi człon nazwy nieodczytywalny)

 • data premiery: nieznana
 • miejsce akcji: Venus, Mars
 • nowe aktywności: 3 misje fabularne, 2 strike'i, 1 rajd, nieznana ilość map dla trybu PvP

Forge of Gods

 • data premiery: nieznana
 • miejsce akcji: nieznane
 • nowe aktywności: nieznane

Każde z rozszerzeń będzie prawdopodobnie zwiększało maksymalny poziom punktów doświadczenia oraz doda nowe uzbrojenie, postacie oraz rodzaje zleceń. Cen poszczególnych pakietów wciąż nie znamy, biorąc jednak pod uwagę dotychczasową politykę Activision, za drugi pakiet DLC zapłacimy prawdopodobnie ok. 35$. Koszt znacznie obszerniejszego Comet: Plague of Darkness, będzie zapewne proporcjonalnie wyższy. Warto także nadmienić, że akurat to rozszerzenie ma być sprzedawane na płytach, jako samodzielny produkt, zawierający podstawową wersję gry oraz wszystkie poprzednie dodatki. Według autora przecieku, nowa zawartość będzie możliwa także do kupienia osobno w formie cyfrowej.

Zdjęcie wykonane ukradkiem w siedzibie Bungie spowodowało lawinę nowych spekulacji. - Destiny – wyciekły nowe informacje dotyczące przyszłych dodatków? - wiadomość - 2015-01-02
Zdjęcie wykonane ukradkiem w siedzibie Bungie spowodowało lawinę nowych spekulacji.

Destiny to pierwszoosobowa strzelanka, stworzona przez studio Bungie odpowiedzialne za legendarną serię Halo. Nastawiona na sieciowe granie w kilkuosobowych zespołach, pojawiła się na rynku 9 września 2014 roku, jedynie w wersjach na najpopularniejsze konsole. Świetna sprzedaż w pierwszych dniach po premierze uczyniły z niej najlepiej sprzedającą się nową markę w historii branży gier wideo. Activision, będąc wydawcą tytułu, zaplanowało łącznie trzy, pełnoprawne odsłony serii – druga z nich jest już w produkcji.

Ostatnia aktualizacja: 2015-01-02

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach